Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

"Czerwone światło STÓJ, zielone światło IDŹ..."

Tych słów piosenki nie może zapomnieć żaden przedszkolak. W nowym roku szkolnym 2008/2009 nasze spotkania rozpoczęliśmy od spotkania z Policjantkami. Niezwykle sympatyczne Panie mł.asp. Agnieszka Zielewicz i podkom. Anna Mandziuk z Komendy Miejskiej Policji w Łomży przypomniały nam wszystkie "przykazania" jak być bezpiecznym w przedszkolu, w domu, na drodze. Już wiemy dlaczego ważne są odblaski przy naszych ubrankach i dlaczego musimy w czasie jazdy samochodem siedzieć w foteliku. DZIĘKUJEMY gorąco za super "lekcję" !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 11 listopada 2008 18:45
Data ostatniej edycji: wt, 11 listopada 2008 19:09:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę