Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczna „61”

Przebiegająca przez cały region droga krajowa nr „61”, należy do najbardziej niebezpiecznych dróg w kraju. Wczoraj wieczorem kierowcy po raz kolejny mogli się o tym przekonać. Kilkanaście minut przed 16.w Kisielnicy zderzyły się dwa samochody osobowe, a dwie i pół godziny później w Laskowcu na odcinku drogi z Łomży do Ostrołęki terenowa toyota uderzyła w wóz zaprzęgowy, a następnie w ciężarową scanię.

Jak informują strażacy w wypadku w Kisielnicy, mimo że po zderzeniu mazdy i skody jeden z samochodów dachował, niegroźnych obrażeń doznała tylko jedna osoba. Nim służby ratunkowe dotarły na miejsce zdarzenie wszyscy jadący samochodami opuścili je o własnych siłach.

Niestety wypadek w Laskowcu miał o wiele bardziej tragiczny efekt. Zginęła jedna osoba, cztery są ranne.  Na miejscu zginął 16-letni pasażer wozu w który uderzyła terenowa toyota. Jak podają policjanci kierowca toyoty najpierw uderzył w nieoświetlony wóz zaprzęgowy, a następnie w ciężarową scanię i wjechał do rowu.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę