Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.podlaska.policja.gov.pl

Okoliczności zabójstwa, znalezionej w garażu kobiety wyjaśniają policjanci z Łomży.

W sobotę około południa policjanci z Łomży zostali powiadomieni o odnalezieniu w jednym z garaży przy ul. Dmowskiego zwłok kobiety. Funkcjonariusze, którzy natychmiast ruszyli na miejsce zdarzenia ustalili, że jest to 68-letnia mieszkanka Łomży. Kobieta miała obrażenia głowy wskazujące na to, że została zabita. Ciało odnalazła koleżanka ofiary.

W wyniku ustaleń policjantów jeszcze tego samego dnia, w związku z zabójstwem został zatrzymany 53-letni mieszkaniec Łomży. Badanie alkomatem, wykazało u niego blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Łomżyńscy policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności sprawy oraz ustalają motywy, którymi kierował się sprawca.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę