Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Rodzina - dar i wyzwanie

Główne zdjęcie
Biskup Stanisław Stefanek, ordynariusz łomżyński

Wykład księdza Biskup Stanisław Stefanek, ordynariusza łomżyńskiego, pt. Rodzicielstwo – udział w stwórczej miłości Boga zainaugurował konferencję „Rodzina Dar i Wyzwanie”. W Wyższym Seminarium Duchownym w Łomży spotkało się kilkaset osób reprezentujących działające na terenie całej diecezji ruchy i stowarzyszenia katolickie.

Konferencja rozpoczęła od wykładu bpa Stanisława Stefanka
Konferencja rozpoczęła od wykładu bpa Stanisława Stefanka
 Konferencję we współpracy z WSD w Łomży i z Instytutem Studiów nad Rodziną UKSW w Łomiankach zorganizowała Rada Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich Diecezji Łomżyńskiej.
Inaugurując konferencję biskup łomżyński nawiązując do słów świętego Jana, który definiował Pana Boga jako miłość mówił m.in. o sakralizacji ludzkiej prokreacji i o tym, że człowiek jest owocem miłości, i musi ten owoc ukazywać poprzez właściwą relację do własnych dzieci i do społeczeństwa.    
Całodniowe spotkanie wypełnione jest  wykładami i zajęciami warsztatowymi podczas których uczestnicy konferencji m.in. zastanawiać się będą  nad zagrożeniami dla rodziny związanymi choćby z problem emigracji zarobkowej i lansowanym w mediach przepisem na rodzinę.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę