Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Ktoś zaorał drogę...

Nie lada zagadkę rozwikłują policjanci z Zambrowa. Ktoś zaorał kawałek – długi na 50 metrów i szeroki na 5 metrów remontowanej drogi. Choć do zdarzenia doszło już dwa tygodnie temu sprawca jak na razie pozostaje anonimowy.

Do nietypowego zdarzenia doszło w nocy z 17 na 18 października w rejonie budowanej ulicy 71. Pułku Piechoty i Polnej w Zambrowie. Jak podaje zambrowska policja w kronice kryminalnej opublikowanej na portalu zambrów.org nieustalony dotąd sprawca, najprawdopodobniej za pomocą ciągnika rolniczego i pługa, uszkodził nawierzchnię żwirową przygotowaną pod wylew masy bitumicznej. „Rolnik” po prostu przeorał spory - długości około 50 m i szerokości 5 m - odcinek drogi, czym spowodował straty oszacowane na około 1100 zł.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę