Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

40 milionów w zasięgu ręki

Dziś prawdziwe oblężenia będą przeżywały punkty totolotka. W wieczornym losowaniu Dużego lotka do wygranie będzie aż 40 milionów złotych! Tak wysokiej puli na wygrane pierwszego stopnia w Polsce jeszcze nie było. Stało się to możliwe, bowiem w poprzednich siedmiu losowaniach żaden z graczy nie trafił „szóstki”. I choć prawdopodobieństwo trafienia właściwej „szóstki” wynosi 1:13 983 816, to wielu da po kilka, kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych aby dopomóc szczęściu i wreszcie zostać milionerem. Totalizator Sportowy podaje, że w ciągu ostatnich 12 lat w ten sposób ponad 600 osób zostało milionerami. W tej grupie jest także mieszkaniec Grajewa, który szóstkę trafił w sierpniu tego roku i zgarnął 1 657 536,30 zł. Miesiąc wcześniej w Białymstoku trafiono szóstkę za 9,5 mln zł.

Duży Lotek jest najstarszą i najpopularniejszą grą liczbową Totalizatora Sportowego. Już zakup jednego zakładu za dwa złote może uczynić z gracza milionera. Średnio połowa graczy całkowicie zawierza swojemu szczęściu grając metodą „chybił-trafił”, część typuje swoje szczęśliwe czy ulubione liczby, a są też tacy, którzy po analizie wyników poprzednich losowań skreślają liczby, których prawdopodobieństwo pojawienia się w najbliższym losowaniu jest ich zdaniem największe. Zatem metod jest wiele, ale cel jeden – główna wygrana.

Dodajmy, że pierwsza wygrana powyżej miliarda starych złotych padła 23 listopada 1991 w Zabrzu i wyniosła dokładnie 1,5 mld zł. Do historii Dużego Lotka przeszedł rok 1995. Wówczas to po raz pierwszy i – jak dotąd – jedyny dwie szóstki zasiliły konto jednego gracza. Najwyższa w historii wygrana padła 2 czerwca 2004 roku w Warszawie i wynosiła 20 119 858,20zł
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę