Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Empik będzie w Łomży

Salon Empik ma znaleźć się w nowobudowanej drugiej Galerii Stokrotka w Łomży. Zakończenie budowy i otwarcie nowej galerii handlowej przewidziane jest na I kwartał 2009 tego roku. Po rozbudowie obiekty „Galerii Stokrotka” u zbiegu Piłsudskiego i Zawadzkiej będą miał łącznie 7500 mkw. powierzchni i 40 punktów handlowych.

Jak poinformowała agencja King Sturge, która odpowiada za komercjalizację nowego obiektu wznoszonego przez lubelskiego dewelopera firmę Elpro S.A., obok Empiku znajdzie się tu także sklepy takich marek jak CCC, Wójcik, Monnari, Big Star, 50 Sport, Sferis, Cache-Cache i Green Point

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę