Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

19-letni kierowca spłonął w daewoo espero

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło nocą na drodze Zambrów – Czyżew, gdzie czołowo zderzyły się VW golf i daewoo espero. Jak podkreśla sierżant Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku okoliczności wypadu nie są do końca wyjaśnione. Około godziny 22.00 samochody zderzyły się, a w wyniku wypadku daewoo stanęło w płomieniach. Wewnątrz był 19 letni kierowca, który niestety zginął w płomieniach.

W wypadku ranni zostali także 22–letni kierowca golfa i trzech jego pasażerów. Wszyscy trafili do szpitala. Stan dwóch z nich określany jest jako ciężki - jeden doznał urazu czaszkowo-mózgowego, drugi ma złamane żebra i stłuczone płuca. Trzeci pasażer ma połamane obie nogi, a najmniej groźnych obrażeń doznał kierowca golfa, u którego stwierdzono tylko ogólnie potłuczenia. .   

To nie jedyny wypadek, jaki wczoraj wydarzył się w okolicach Zambrowa. Około godziny 16.00 na lokalnej drodze Laskowiec Stary - Rykacze kierowca ciągnika rolniczego z podczepionym do niego rozrzutnikiem obornika wyjeżdżając z pola uderzył tym rozrzutnikiem w nadjeżdżającego citroena , który wypadł z drogi i dachował. Wewnątrz zostali zakleszczeni ranni kierowca i pasażerka, a kierowca ciągnika rolniczego oddalił się z miejsca wypadku  nie udzielając poszkodowanym pomocy. Gdy odnaleźli go policjanci okazało się, że jest pijany. W wydychanym powietrzu miał 1,2 promila alkoholu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę