Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Minister szuka naczelników

Minister Finansów ogłosił konkursy na stanowiska naczelników ośmiu urzędów skarbowych z województwa podlaskiego. Wśród urzędów dla których poszukiwani są naczelnicy jest także ten łomżyński. Od ponad dwóch lat, gdy na emeryturę odszedł Edward Matejkowski, pełniącym obowiązki naczelnika jest tu Tadeusz Zysik.

Poza urzędem w Łomży naczelnicy są poszukiwania także w Kolnie, Augustowie, Bielsku Podlaskim, Sokółce, Suwałkach, Hajnówce o raz w Białymstoku. Wszyscy obecni szefowie tych urzędów jedynie pełnią obowiązki naczelników.

Jak podkreśla Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku do konkursu na naczelników mogą przystąpić pracownicy urzędów i organów podległych Ministrowi Finansów, którzy posiadają wyłącznie obywatelstwo polskie, wyższe wykształcenie magisterskie prawnicze, ekonomiczne lub inne uzupełnione studiami podyplomowymi prawniczymi lub ekonomicznymi oraz co najmniej czteroletni staż pracy w tych urzędach lub organach.
Chętni do startu w konkursach na złożenie dokumentów mają czas do 13 listopada.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę