Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczny mostek...

Nadmierna prędkość, nieuwaga i zwężenie drogi w związku z remontem mostku było przyczyną dwóch zdarzeń drogowych jakie wczoraj wieczorem wydarzyły się w okolicach wsi Tyszki Nadbory. Najpierw w tym miejscy z drogi wojewódzkiej nr 677 Łomża – Ostrów Mazowiecka wyleciał terenowy hyundai, a dwie godziny później w barierkę zabezpieczającą remontowaną część mostku wjechał polonez...

Pierwszy wypadek wydarzył się tuż przed 20.00. Terenowy hyundai taskai wypadł z drogi i dachował... Wyglądało to bardzo groźnie, bo samochód  przewracają się stoczył się z wysokiej skarpy do lasku kilka metrów poniżej jezdni. Samochodem jechał tylko kierowca i był przypięty pasami bezpieczeństwa, dzięki czemu z wypadku wyszedł bez większych obrażeń.
Łomżyńscy strażacy, których wezwano na miejsce wypadku, nie zdążyli powrócić do bazy gdy otrzymali zgłoszenie o kolejnym zdarzeniu w tym samym miejscu. Gdy dotarli tam ponownie okazało się, że  tym razem w barierki zabezpieczające remontowaną część mostku wjechał polonez. Ty razem  obyło się nawet bez sińców...   
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę