niedziela, 13 października 2019 napisz DONOS@

LEKCJA WYCHOWANIA NA CMENTARZU W PIĄTNICY

W rehabilitacji osób niepełnosprawnych inelektualnie podstawowym celem jest przygotowanie ich do uczestniczenia w życiu społecznym i kulturalnym.

W ramach rehabilitacji społecznej prowadzonej przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Marianowie grupa osób niepełnosprawnych pod opieką kierownika i terapeutów wzięła udział w „lekcji wychowania do życia w społeczeństwie”. Uczestnicy zajęć odwiedzili cmentarz w Piątnicy, na którym  zapalili znicze na bezimiennych i opuszczonych mogiłach. Odbyła się też krótka pogadanka na temat znaczenia Święta Zmarłych oraz pamięci tych, którzy od nas odeszli. Przy grobie św. pamięci braci Grajewskich - proboszczów  Parafii pw. Przemienienia Pańskiego  w Piątnicy - niepełnosprawni odmówili modlitwę, zapalili znicze i wspominali zmarłych…
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Zbigniew Biernacki
nie, 02 listopada 2008 14:10
Data ostatniej edycji: nie, 02 listopada 2008 16:42:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę