Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Bilans z początku listopada na podlaskich drogach

16 osób rannych w sześciu wypadkach, na szczęście nie ma ofiar śmiertelnych. Pierwszy wypadek zdarzył się wczoraj nad ranem na drodze Wnory Wiechy-Kulesze Kościelne. Rannych zostało aż 6 osób. Prowadzący VW Polo na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował się do warunków panujących na drodze. Drugi wypadek był we wsi Sierakowizna. Trzy siostry, w wieku od 13 do 17 lat, trafiły do szpitala po potrąceniu przez samochód.

Do wypadku doszło także między Suchowolą, a miejscowością Skindierz w powiecie sokólskim. Na krajowej "ósemce" zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Cztery, ranne osoby śmigłowcem przetransportowano do szpitala.

Wcześniej na drodze nr 61 w miejscowości Guty w powiecie grajewskim podczas wyprzedzania także zderzyły się dwa samochody. Tu ranna została jedna osoba.

Kolejny wypadek na drodze w Podlaskiem - wydarzył się na krajowej 19. Kierująca samochodem z niewiadomych przyczyn zjechała do rowu. Kobieta została przewieziona do szpitala. Jej 3-letniemu synowi nic się nie stało.

Ostatnie zdarzenie miało miejsce w Łomży. Motocyklista nie ustąpił pierwszeństwa samochodowi osobowemu i trafił do szpitala. (bajg)
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę