Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadł z drogi...

18-latek – mieszkaniec wsi Krzeczkowo Gromadzyn zginął w nocnym wypadku do jakiego doszło w okolicach wsi Krzeczkowo Mianowskie na drodze pomiędzy Czyżewem a Wysokiem Mazowieckiem. Jak relacjonuje Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, prowadzona przez nastolatka honda za łukiem drogi wypadła z jezdni i uderzyła w stojący przy drodze słup trakcji elektrycznej.

Do wypadku doszło około godziny 2.00. Gdy na miejsce dotarły służby ratunkowe samochód leżał na dachu w rowie na dachu. Samochód miał zgnieciony lewy bok po uderzeniu nim w słup energetyczny. W środku pojazdu znajdował się uwięziony kierowca. Po wydobyciu go z samochodu i około 20 minutach reanimacji lekarz stwierdził zgon nastolatka.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę