Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Wypadek na 677

Cztery osoby ranne trafiły do łomżyńskiego szpitala. To kierowcy i pasażerowie dwóch samochodów osobowych – hondy i fiata cinquecento, które tuż przed godziną 8.00 czołowo zderzyły się w okolicach miejscowości Konopki Stare pod Łomżą. Aby wydobyć pasażera i kierowcę z cinquecento strażacy musieli rozcinać karoserię samochodu.


Do wypadku doszło na drodze nr 677 pomiędzy Łomżą a Ostrowią Mazowiecką. Cinquecento jechało od strony Łomży. Prawdopodobnie kierowca hondy usiłował wyprzedzić jadące przed nim pojazd i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołówki z cinquecento.  
Ruch na drodze był całkowicie zablokowany przez ponad pół godziny, a teraz odbywa się wahadłowo.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę