Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Uważaj na pijanych traktorzystów...

2,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca ciągnika rolniczego, który zderzył się z autobusem PKS. Do wypadku doszło wczoraj po południu w okolicach wsi Kowalewszczyzna w powiecie wysokomazowieckim.

Jak relacjonuje Kamil Sorko z zespołu prasowego KWP w Białymstoku 42-latek jadąc ciągnikiem rolniczym, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z autobusem.
Na szczęście w autobusie nie było pasażerów, a i kierowca 29-letni mężczyzna też wyszedł z tego zderzenia bez obrażeń. Jedynym poszkodowanym był - jak się później okazało - pijany traktorzysta, który doznał niegroźnych potłuczeń głowy. Po przewiezieniu do szpitala i wykonaniu tam badań na zawartość alkoholu, wyszło na jaw, że w wydychanym powietrzu miał 2,8 promila alkoholu.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę