Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Czołówka TIRów pod Zambrowem

Polak, kierowca Tira zginął w wypadku jaki wydarzył się po północy na drodze krajowej nr „8” w okolicach wsi Gosie Małe. Jak informuje policja zderzyły się tu czołowo dwa TIR-y – polski i litewski. „Ósemka” na odcinku Zambrów – Jeżewo była zablokowana przez blisko 5 godzin. Objazd wyznaczono przez Łomżę.

Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. Na miejscu zginął 52-latek z Białegostoku. Kierowca litewskiej ciężarówki i pasażer polskiej z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala.
cz
śr, 29 października 2008 06:42
Data ostatniej edycji: śr, 29 października 2008 06:59:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę