piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Wokalista „Genesis” w Łomży

Ray Wilson - jeden z najbardziej wyjątkowych wokalistów i autorów rockowych świata wystąpi w Łomży. Kameralny koncert, dla zaledwie 150-osobowej widowni, odbędzie się na początku grudnia w restauracji Retro. Koncert organizuje Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Jarosław Cholewicki dyrektor placówki podkreśla, że będzie to jedyny koncert na wschód od Wisły jaki zagra podczas kilkudniowego tourne po Polsce Ray Wilson.

Ray Wilson
Ray Wilson
Ray Wilson swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1997 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Stworzone wówczas utwory takie jak: Congo, Shipwrecked czy Not About Us na zawsze pozostały w świadomości fanów, jako kultowe w twórczości Genesis. Wcześniej, bo w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z fenomenalnym Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów całego świata.
Koncert w w Łomży zaplanowano na 3 grudnia. Niestety w mieście nie ma odpowiedniej sali, na zorganizowani koncertu w którym mogłoby uczestniczyć zarówno wielu muzyków jak i setki słuchaczy. Do sal restauracji Retro w starej rzeźni przy ul. Nowogrodzkiej, wejdzie zaledwie około 150 osób.   
- Będzie solowy koncert akustyczny – mówi Jarosław Cholewicki.  
Podczas grudniowego koncertu będzie można usłyszeć utwory pochodzące z solowych projektów Raya, a także te powstałe we współpracy z Stiltskin
- Z pewnością nie zabraknie też największych przebojów Genesis czy Phila Collinsa – dodaje Cholewicki. - Dodatkową atrakcją jest to, że Ray podczas solowych koncertów często opowiada o wydarzeniach ze swojego bogatego muzycznego życia w charakterystyczny dla siebie sposób - przy użyciu dużej dozy humoru rodem z Wysp Brytyjskich - podkreśla.
Wypada dodać, że bilety na ten wyjątkowy koncert w Łomży rezerwują już fani Raya Wilsona z odległych zakątków Polski. Możne je (jeszcze) dostać w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży. Ceny kształtują się od 35 do 80 zł.

zobacz: www.raywilson.co.uk
191007024330.png
cz
wt, 28 października 2008 12:40
Data ostatniej edycji: wt, 28 października 2008 12:57:52

 
Zobacz także
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę