Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Wokalista „Genesis” w Łomży

Główne zdjęcie
Ray Wilson

Ray Wilson - jeden z najbardziej wyjątkowych wokalistów i autorów rockowych świata wystąpi w Łomży. Kameralny koncert, dla zaledwie 150-osobowej widowni, odbędzie się na początku grudnia w restauracji Retro. Koncert organizuje Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży. Jarosław Cholewicki dyrektor placówki podkreśla, że będzie to jedyny koncert na wschód od Wisły jaki zagra podczas kilkudniowego tourne po Polsce Ray Wilson.

Ray Wilson swoją klasę potwierdził współpracą z zespołem Genesis, kiedy to w 1997 roku zastąpił w roli wokalisty Phila Collinsa. Stworzone wówczas utwory takie jak: Congo, Shipwrecked czy Not About Us na zawsze pozostały w świadomości fanów, jako kultowe w twórczości Genesis. Wcześniej, bo w 1994 roku, debiutujący zespół Stiltskin z fenomenalnym Rayem w składzie stworzył niezapomniany utwór Inside, który podbił listy przebojów całego świata.
Koncert w w Łomży zaplanowano na 3 grudnia. Niestety w mieście nie ma odpowiedniej sali, na zorganizowani koncertu w którym mogłoby uczestniczyć zarówno wielu muzyków jak i setki słuchaczy. Do sal restauracji Retro w starej rzeźni przy ul. Nowogrodzkiej, wejdzie zaledwie około 150 osób.   
- Będzie solowy koncert akustyczny – mówi Jarosław Cholewicki.  
Podczas grudniowego koncertu będzie można usłyszeć utwory pochodzące z solowych projektów Raya, a także te powstałe we współpracy z Stiltskin
- Z pewnością nie zabraknie też największych przebojów Genesis czy Phila Collinsa – dodaje Cholewicki. - Dodatkową atrakcją jest to, że Ray podczas solowych koncertów często opowiada o wydarzeniach ze swojego bogatego muzycznego życia w charakterystyczny dla siebie sposób - przy użyciu dużej dozy humoru rodem z Wysp Brytyjskich - podkreśla.
Wypada dodać, że bilety na ten wyjątkowy koncert w Łomży rezerwują już fani Raya Wilsona z odległych zakątków Polski. Możne je (jeszcze) dostać w Regionalnym Ośrodku Kultury w Łomży. Ceny kształtują się od 35 do 80 zł.

zobacz: www.raywilson.co.uk
cz
wt, 28 października 2008 12:40
Data ostatniej edycji: wt, 28 października 2008 12:57:52

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę