Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spotkanie z Policjantką

Wkrótce wakacje czas przypomnieć sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa. Właśnie z tego powodu do przedszkola zaprosiliśmy Policjantkę. Uśmiechnięta i sympatyczna Pani w mundurze mł.asp. Agnieszka Zielewicz "włożyła" nam tyle do głowy ,że już nic nam stać się nie może. Wiemy jak być bezpiecznym na drodze, znamy bezpieczne miejsca do zabaw, wiemy jak szukac pomocy, do kogo sie zwrócić, jak zachować się w lesie i nad wodą; wiemy kto jest "obcy" a kto "swój". Obiecujemy przestrzegać tych zasad. DZIĘKUJEMY za spotkanie!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 28 października 2008 00:50
Data ostatniej edycji: śr, 29 października 2008 13:22:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę