Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Na Św.Floriana koniecznie do Strażaków

Każdego roku z okazji imienin patrona strażaków Św. Floriana nasze przedszkolaki odwiedzają Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Łomży. I tak 5 maja 2008r trzy najstarsze grupy dzieci pomaszerowały do strażaków. Zostaliśmy przyjęci niezwykle gorąco, a sympatyczni strażacy opowiedzieli o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy, pokazali wozy bojowe i różnorodny sprzęt niezbędny w codziennej pracy. Chętne dzieci mogły spróbować lania wody wężem strażackim. Nawet wpuszczono nas do samego centrum dowodzenia. To była super wycieczka. Wszystkim Strażakom składamy gorące PODZIĘKOWANIE!!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 28 października 2008 00:00
Data ostatniej edycji: wt, 28 października 2008 00:49:34

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę