Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Od jutra jeździmy inaczej...

Przez tydzień będą obowiązywały zmiany w organizacji ruchu przy łomżyńskich cmentarzach. Zmiany mają związek ze zbliżającymi się: Dniem Wszystkich Świętych i Zaduszkami, w które to tradycyjnie odwiedzamy groby bliskich. W Łomży największe zmiany dotyczyć będą ulic w rejonie zabytkowego cmentarza przy Kopernika.

Jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza do cmentarza przy ulicy Kopernika można będzie dojechać tylko od strony ulic Polowej i Szosa Zambrowska poprzez ulicę Zawadzką, która będzie ulicą jednokierunkową i nie będzie można nią wyjechać w kierunku rond Hanki Bielickiej. Ulica Kopernika również będzie drogą jednokierunkową i nie będzie można w nią wjechać od strony Alei Legionów. Ponadto na ulicy Sikorskiego wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h. Wzdłuż ulicy Kopernika będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania i postoju. Parkingi zostały wyznaczone m.in. przy budynku Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Łomży oraz na Placu Niepodległości, zaś okolicznościowe targowisko, tak jak w ubiegłym roku, przy budynku sali widowiskowej Łomżyńskiej Orkiestry Kameralnej.

Na ulicy Przykoszarowej, przy której znajduje się cmentarz komunalny, będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h. Ponadto wzdłuż tej ulicy, na odcinku od ulicy Kołłątaja do Alei Legionów, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania. Parkingi zostały wyznaczone przy Zespole Centrów Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego oraz na parkingu przed parafią p.w. Bożego Ciała. Okolicznościowe targowisko zostało wyznaczone na terenie pętli autobusowej obok Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5.

Przedstawione zmiany będą obowiązywały od wtorku 28 października do środy 5 listopada 2008 r.   
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę