Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Dodatkowe pieniądze dla szpitala i na drogę...

Dodatkowe czterdzieści milionów złotych otrzyma województwo podlaskie w najbliższych tygodniach z rezerwy budżetu państwa. Z tej kwoty do Łomży trafi blisko 5 mln zł. Zgodnie z decyzją zarządu województwa podlaskiego otrzyma szpital i samorząd miasta.


Jak poinformował Jan Kwasowski rzecznik prasowy marszałka województwa podlaskiego decyzję o podziale pieniędzy zarząd pod przewodnictwem marszałka Jarosława Dworzańskiego podjął dziś. Na „dofinansowanej” liście znalazły się 44 inwestycje, już zrealizowane lub te które mają zostać ukończone do końca roku. Z Łomży jest to narwiański ciąg komunikacyjny, na którego realizację miasta otrzymać ma 2,5 mln zł, oraz szpital w Łomży, który otrzyma dofinansowanie na zakup sprzętu i aparatury medycznej (1.883 tys. zł) oraz karetki reanimacyjnej (400 tysięcy).
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę