Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

„Pan prezydent kończył naszą szkołę – my też chcemy”

Uczniowie Zespołu Szkół Drzewnych w Łomży nie chcą przenosić się z budynku przy Alei Legionów. W piątek z transparentami stanęli przed budynkiem gimnazjum nr 3, w którym spotkała się Komisja Edukacji, Kultury i Sportu Rady Miasta by wydać opinię, o przygotowanych przez wiceprezydenta Krzysztofa Choińskiego uchwałach dotyczących rozwiązania ZSD i utworzenia Zespołu Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych z siedzibą w budynku dotychczasowego gimnazjum nr 3. Radni, póki co opinii nie wydali...

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
nie, 26 października 2008 22:04
Data ostatniej edycji: pon, 27 października 2008 13:07:25

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę