poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@

Absolwenci PSM I stopnia w Łomży

Absolwenci PSM I stopnia w Łomży


1969

Bielecka Marta – skrzypce
Cieślik Henryk – puzon
Przestrzelski Krzysztof – klarnet
Radwan Danuta – akordeon, fortepian
Rydzewski Rafał – akordeon
Sadowski Zenon – akordeon

1970

Bachanowicz Ewa Iwona - fortepian
Gisztarowicz Anna - fortepian
Nicewicz Andrzej – fortepian
Ruda Andrzej – trąbka
Zaręba Maria – fortepian

1971

Cwalina Ewa – akordeon
Kozak Jolanta – fortepian
Męczykowski Wiesław Bogumił - klarnet
Sadowski Józef – akordeon
Sawicka Barbara - flet
Suchodoła Małgorzata – akordeon

1972

Bąkowski Wojciech Augustyn – akordeon
Borak Marian – skrzypce
Borusiewicz Barbara – akordeon, fortepian
Fogtman Michał - skrzypce
Kukiełka Bogumiła – wiolonczela, fortepian
Michalska Sławomira – fortepian
Nicewicz Krzysztof – fortepian
Rusiłowicz Danuta – skrzypce
Sędziak Ewa – fortepian
Sobieski Jan – puzon
Suchodoła Jan – akordeon
Sztykiel Ireneusz – akordeon
Wiszniewska Ewa Anna - fortepian

1973

Andrychowski Marek – gitara
Cwalina Adam – akordeon
Domurat Zofia – akordeon
Fabiański Andrzej – fortepian
Godlewska Małgorzata – fortepian
Kuczyński Lech – gitara
Malanowska Elżbieta – fortepian
Najda Sławomira – fortepian
Siekierska Irena – flet
Suchnicki Tadeusz – klarnet
Święcki Seweryn – klarnet
Wawrzyniak Elżbieta – akordeon
Zwoleńska Joanna – fortepian

1974

Gałęcka Ewa – fortepian
Godlewska Maria – fortepian
Grabska Barbara - fortepian
Jabłońska Ewa – fortepian
Kończyk Maciej – fortepian
Kumińska Dorota – fortepian, flet
Mikulska Ewa – gitara
Najda Henryk – skrzypce
Najda Sławomira – akordeon
Ostrowski Ryszard – saksofon
Perkowska Joanna – fortepian
Piotrowska Iwona – fortepian
Podolak Ewa – fortepian

1975

Bohdan Ewa – fortepian
Borusiewicz Elżbieta – fortepian
Fall Krystyna – fortepian
Grabska Barbara – wiolonczela
Krajewska Jolanta – gitara
Kumińska Beata – fortepian
Michalska Hanna – fortepiano
Nowacka Gabriela – gitara
Pełny Waldemar – fortepian
Popiołek Małgorzata – fortepian
Ścibek Grażyna – fortepian
Urbanowska Wanda – fortepian
Zalewski Waldemar – puzon, kontrabas
Zienkiewicz Stanisław – klarnet

1976

Antoniuk Małgorzata – fortepian
Dubaniewicz Małgorzata – gitara
Dudzińska Ewa – skrzypce
Kalicka – Zofia – gitara
Krajewska Bogumiła – fortepian
Kumiński Robert – gitara
Małachwiej Danuta – skrzypce
Mioduszewska Katarzyna – fortepian
Modzelewska Elżbieta – fortepian
Roszkowski Andrzej – skrzypce
Sarnowska Ewa – fortepian
Topczewska Alicja – skrzypce
Wiśniewski Jerzy – gitara
Zygmunt Iwona – fortepian

1977

Baranowicz Małgorzata – fortepian
Bohdan Wojciech – akordeon
Chomicz Ewa – fortepian
Chorosiński Bogdan – trąbka
Jankowska Ewa – gitara
Krupa Jacek – flet
Malinowska Mariola – skrzypce
Moczydłowska Marta – fortepian
Myszka Urszula – skrzypce
Nalewajko Grażyna – gitara
Narolewska Barbara – fortepian
Nowicka Ewa – gitara
Rowińska Marzena Maria – akordeon
Rowiński Piotr – skrzypce
Sadowski Bogdan – gitara
Sęk Jerzy Edward – akordeon
Suchodoła Andrzej – skrzypce

1978

Boguska Jolanta – fortepian
Chrzanowski Dariusz – akordeon
Dąbrowska Ewa Julita – fortepian
Gołębiewska Ewa – skrzypce
Hutnik Paweł – skrzypce
Iwaniuk Marzena – skrzypce
Jaśkowiec Jacek – fortepian
Karpiuk Wioletta – fortepian
Serdyński Mirosław – fortepian
Witkowski Janusz – trąbka
Witkowski Krzysztof – klarnet
Zembrowska Beata – fortepian

1979

Bałdyga Ewa – fortepian
Borowska Grażyna – fortepian
Bylica Barbara – skrzypce
Brzózko Sylwia – fortepian
Graba Anna – fortepian
Grygo Agata – skrzypce
Krzysztof Najda – skrzypce
Pogroszewska Jolanta – fortepian
Krzysztof Rudnicki – fortepian
Wojciech Rudnicki – skrzypce
Serdyński Arkadiusz – fortepian
Sidor Wojciech – Fortepian
Załęska Beata – fortepian
Załęska Małgorzata – fortepian
Zielińska Małgorzata – fortepian

1980

Brulińska Zofia – gitara
Ciborowska Anna – fortepian
Cieślik Agata – fortepian
Grądzki Robert – skrzypce
Gromadzka Grażyna – fortepian
Karasińska Elżbieta – flet
Karpiuk Katarzyna – skrzypce
Korytkowska Joanna – skrzypce
Krajewski Piotr – akordeon
Krawczyk Marzena – fortepian
Mocarska Anna – fortepian
Ostaszewska Marzena – skrzypce
Podlaska Jolanta – skrzypce
Sroczyńska Aneta – fortepian
Suchodoła Piotr – fortepian
Tchórzewski Bogdan – puzon
Waśko Jolanta – flet
Zając Zbigniew – gitara, fortepian
Zdanowicz Sławomir – gitara

1981

Aliński Jacek – klarnet
Borawska Cecylia – gitara
Borawski Zenon – trąbka
Bronowicz Anna – fortepian
Ciborowska Agnieszka – fortepian
Dudzińska Małgorzata – wiolonczela
Górtatowska Małgorzata – skrzypce
Łoniewska Ewa – fortepian
Sasinowska Małgorzata – fortepian
Sidor Agnieszka – fortepian
Tchórzewski Bogusław – puzon
Zieliński Andrzej – akordeon

1982

Chomicz Urszula – fortepian
Lenard Joanna – fortepian
Orłowska Izabela – fortepian
Tomaszewicz Andrzej – skrzypce
Walejewski Roman – trąbka
Waśko Marta – akordeon

1983

Chojecka Agnieszka – wiolonczela
Bogusławska Jolanta - skrzypce
Dąbrowska Izabela – akordeon
Górtatowska Agnieszka – skrzypce
Jakubowski Dariusz – akordeon
Krasowska Anna – fortepian
Laskowska Elżbieta – skrzypce
Lipińska Marta – fortepian
Obrycki Mariusz – akordeon
Siwek Agata – fortepian
Skawski Ireneusz – akordeon
Syczewska Agnieszka – fortepian
Zdanowicz Mirosław – akordeon

1984

Borawska Cecylia – gitara
Borowska Anna – fortepian
Ciborowska Anna – fortepian
Ciborowska Iwona – wiolonczela
Długozima Sławomir – gitara
Gąsiewski Michał – trąbka
Graba Katarzyna – skrzypce
Grzeszczyk Marek – trąbka
Iwaniuk Katarzyna – fortepian
Jaźwińska Małgorzata – skrzypce
Karwowska Alicja – fortepian
Kierejsza Bogdan – skrzypce
Korytkowska Marzena – wiolonczela
Milewska Ewa – akordeon
Lasota Jarosław – skrzypce
Lasota Przemysław – skrzypce
Popławska Marzanna – akordeon
Pruszyńska Dorota – akordeon
Pryszczepko Joanna – fortepian
Stankiewicz Beata – skrzypce
Szenk Marek – akordeon
Walejewska Aneta – fortepian

1985

Chrzanowski Radosław – akordeon
Cytacka Izabella – wiolonczela
Hołubowicz Jolanta – akordeon
Jakubowska Beata – fortepian
Jamiołkowski Krzysztof – klarnet
Jarkowski Krzysztof – akordeon
Kleczkowski Agnieszka – fortepian
Makieła Marek – klarnet
Makieła Marta – skrzypce
Rakus Jacek – akordeon
Skibińska Anna – gitara
Szablak Robert – akordeon
Szenk Aleksandra – fortepian
Waśko Krzysztof – akordeon

1986

Bakowska Dorota – skrzypce
Białobrzeska Edyta – fortepian
Blaszko Marta – fortepian
Calik Małgorzata – wiolonczela
Chabetek Aleksandra – skrzypce
Chociszewski Anna – fortepian
Cwalina Beata – fortepian
Domańska Barbara – akordeon
Gołębiewski Ireneusz – akordeon
Kaliś Mariusz Gerard – fortepian
Kijek Zbigniew – akordeon
Korytkowski Jarosław – fortepian
Lasota Ewa – fortepian
Macedońska Angelika – fortepian
Mielechowicz Agnieszka – fortepian
Rybicki Andrzej – akordeon
Paduch Tomasz – akordeon
Szablak Dariusz – akordeon
Wejs Sylwia – wiolonczela
Wronowski Robert – skrzypce

1987

Alińska Agnieszka – fortepian
Bąkowska Hanna – skrzypce
Bryk Edyta – fortepian
Bućko Jacek – fortepian
Chojnowski Piotr – akordeon
Hołubowicz Leszek – akordeon
Kosińska Agnieszka – fortepian
Kosowska Magdalena – skrzypce
Malinowska Anna – akordeon
Masłowski Paweł – gitara
Mielechowicz Joanna – fortepian
Okońska Agnieszka – akordeon
Powichrowska Monika – fortepian
Skrodzka Aneta – akordeon
Wybraniak Ireneusz – akordeon

1988

Brożyna Anna – fortepian
Chomicz Joanna – skrzypce
Czajkowska Paulina Agnieszka – fortepian
Czajkowski Mikołaj – fortepian
Grabowska Marzena – akordeon
Krukowska Ewa – skrzypce
Leszczyńska Anna – fortepian
Mydłowski Przemysław Józef – wiolonczela
Nadolna Jolanta – akordeon
Sadłowska Monika – skrzypce
Sagało Adam – fortepian
Saniewska Edyta – fortepian
Sasinowska Marta – fortepian
Siwek Andrzej – akordeon
Sulkowski Marcin Andrzej – fortepian
Sulkowski Piotr – fortepian
Tomaszewicz Iwona – skrzypce
Waśko Krzysztof – altówka
Wnorowska Izabella – fortepian
Zaręba Katarzyna – fortepian
Zugaj Ludwika – skrzypce

1989

Bałdyga Tomasz – akordeon 
Bąkowska Jolanta – fortepian
Bogucki Adam – fortepian
Bryk Edyta – skrzypce
Chrzanowska Ewa – fortepian
Chrzanowska Sylwia Edyta – fortepian
Czarnecka Agnieszka – akordeon
Czochański Jarosław – akordeon
Durczyńska Wioletta Magdalena – fortepian
Flejter Anita – fortepian
Głębocki Artur – akordeon
Gołębiewska Barbara – fortepian
Góralczyk Piotr – gitara
Jankiewicz Małgorzata – fortepian
Kozłowski Rafał – fortepian
Kryńska Małgorzata – fortepian
Leoniak Lidia – akordeon
Lewko Anna – skrzypce
Minda Karolina – fortepian, gitara
Milewska Ewa – akordeon
Nadolna Anna – gitara
Olszewski Grzegorz – gitara
Pogroszewska Ewa – akordeon
Rusińska Małgorzata – skrzypce
Słomko Zbigniew – gitara
Synow Magdalena – skrzypce
Ślązak Patrycja – skrzypce
Wojewoda Jacek – trąbka

1990

Barcewicz Krzysztof – skrzypce
Bednarczyk Urszula – flet
Bogucka Agnieszka – fortepian
Dąbrowski Piotr – akordeon
Domańska Katarzyna – skrzypce
Gątarski Mariusz – akordeon
Jadacki Adam – akordeon
Karwowski Andrzej – akordeon
Konopka Kamil – fortepian
Konopko Paweł – klarnet
Kosakowski Michał – akordeon
Łepkowski Przemysław – akordeon
Milewski Jarosław – klarnet
Mydłowski Emilian – akordeon
Nierwiński Dariusz – akordeon
Pawelczyk Joanna – fortepian
Piekarska Edyta – gitara
Przybylski Karol – akordeon
Ruda Katarzyna – fortepian
Siedlecka Małgorzata – fortepian
Synow Barbara – skrzypce
Szmidt Anna – fortepian
Śmiarowski Mariusz – akordeon
Śledzik Katarzyna – fortepian
Wawrzynkowska Małgorzata Joanna – fortepian
Zaniewska Katarzyna – flet
Zygier Marcin Stanisław – fortepian

1991

Bagiński Tomasz – gitara
Bogucki Adam – gitara
Chmielewska Barbara – fortepian
Cwalina Anna Dominika – fortepian
Cwalina Katarzyna – gitara
Czerska Anna – fortepian
Czarnecki Janusz – akordeon
Dłużewska Jadwiga – fortepian
Gadomska Anna - fortepian
Jamiołkowska Dorota Ewa – fortepian
Kalinowska Małgorzata – skrzypce
Kapusta Jolanta – gitara
Karasiewicz Agnieszka – wiolonczela
Kozłowski Marcin – klarnet
Leoniak Anna – gitara
Leszczyńska Agnieszka Cecylia – fortepian
Liżewska Anna – fortepian
Marusiak Maciej – akordeon
Mikucka Karina Adrianna – fortepian
Minda Paulina – fortepian
Ostaniewicz Ewa – gitara
Mysłowski Radosław – skrzypce
Saracyn Monika – fortepian
Sawicki Michał – akordeon
Sochalska Iwona – skrzypce
Szmidt Barbara – fortepian
Świetlik Anna – gitara
Ustaszewski Rafał – akordeon
Wiski Grzegorz – akordeon
Wnorowska Sylwia Justyna – fortepian
Zalewska Anna – fortepian
Zielińska Elwira – akordeon

1992

Barcewicz Krzysztof – gitara
Bąkowski Krzysztof – klarnet
Flejter Anita – gitara
Jabłońska Małgorzata – fortepian
Janucik Szymon – skrzypce
Jaworowska Katarzyna – wiolonczela
Konarzewska Katarzyna – fortepian
Korytkowski Arkadiusz – akordeon
Kowalczyk Dorota – fortepian
Kowalczyk Aneta – skrzypce
Macieboch Jakub – trąbka
Mieczkowska Urszula – akordeon
Milewska Ewa – akordeon
Narewski Grzegorz – gitara
Pakosińska Karolina – fortepian
Przystalska Monika – fortepian
Saracyn Sylwia – fortepian
Sekścińska Anna – fortepian
Sienicki Mariusz – flet
Skrodzka Aneta – gitara
Sokołowski Piotr – akordeon
Staniurski Marcin – akordeon
Szymańska Wioletta – skrzypce
Świetlik Tomasz – akordeon
Zygier Marcin – fortepian

1993

Bajkiewicz Tomasz – gitara
Barcewicz Krzysztof – gitara
Biernat Alicja – flet
Brudnicka Magdalena – skrzypce
Chmielewska Justyna – fortepian
Cwalina Agata – fortepian
Czarny Małgorzata – skrzypce
Duchnowska Anna – fortepian
Gołąbecka Aleksandra – fortepian
Grodzka Agnieszka – skrzypce
Grzybała Joanna – gitara
Grzybała Marta Magdalena – fortepian
Jakubowski Wojciech – akordeon
Kłopotowski Marcin – akordeon
Korytkowska Justyna – akordeon
Krupa Dariusz – gitara
Kucharska Małgorzata – fortepian
Łapiński Łukasz – akordeon
Makaruk Magdalena – fortepian
Masłowska Anna – flet
Morawska Justyna – skrzypce
Morawski Jacek – skrzypce
Murawska Izabela – wiolonczela
Narewska Iwona – wiolonczela
Nicewicz Maciej Albert – fortepian
Olszewska Lidia – gitara
Piotrowski Jacek – akordeon
Piotrowski Marian – akordeon
Pietruszyński Adam – akordeon
Pisowodzka Izabella Karolina – fortepian
Rutkowski Karol – akordeon
Rydzewski Grzegorz – skrzypce
Sawicki Marcin – akordeon
Sirocka Agnieszka – skrzypce
Toczyłowska Renata – fortepian
Wawrzyniak Anna – akordeon
Zaniewska Marta – fortepian
Żulikowska Olga – gitara

1994

Arnister Tomasz – klarnet
Bajkiewicz Michał – akordeon
Bąkowska Magdalena – wiolonczela
Borawska Katarzyna – akordeon
Czarny Dominika – skrzypce
Frąckiewicz Joanna – wiolonczela
Grabowska Magdalena – skrzypce
Horoszko Agnieszka – fortepian
Książek Przemysław – fortepian
Maciąga Bartłomiej – gitara
Marusiak Teresa – gitara
Mikucka Anna Sylwia – fortepian
Młynarczyk Agata – wiolonczela
Mocarski Bartłomiej – akordeon
Murawska Izabella – fortepian
Nitkiewicz Bartosz – skrzypce
Okuniewska Aneta – fortepian
Okuniewski Zbigniew – akordeon
Przyborowski Piotr – skrzypce
Sierzputowski Wojciech – klarnet
Skrzeczyńska Katarzyna – fortepian
Stefanów Anna – akordeon
Szczepańska Agnieszka – skrzypce
Sztachański Krzysztof – akordeon
Szymanowska Małgorzata – fortepian
Śledziewska Dorota – wiolonczela
Śledzik Karol – akordeon
Żebrowska Ewelina – fortepian

1995

Babiel Maciej – skrzypce
Bagiński Robert – akordeon
Banach Ewa – wiolonczela
Banach Diana – skrzypce
Borusiewicz Cezary – klarnet
Domitrz Marcin – akordeon
Dudziński Przemysław – akordeon
Dunaj Magdalena – skrzypce
Jaskółka Anna – akordeon
Kęsik Anna – fortepian
Kloc Anna – akordeon
Karwowski Artur – akordeon
Kowalczyk Marta – fortepian
Kruczewski Bogusław – akordeon
Krupiński Przemysław – akordeon
Lach Tomasz – fortepian
Lemańska Małgorzata – fortepian
Lewandowska Małgorzata – wiolonczela
Łada Roman – akordeon
Marjak Monika – fortepian
Masłowska Anna – flet
Murawska Magdalena – fortepian
Myśliński Tomasz – akordeon
Niklewicz Zbigniew – akordeon
Nitkiewicz Szymon – klarnet
Okulicz-Kozaryn Joanna – skrzypce
Pietruszyńska Sylwia – fortepian
Rogowska Anna – fortepian
Saracyn Marta – fortepian
Skorupska Ewelina – gitara
Sznitko Małgorzata – fortepian
Sztachański Adam – akordeon
Sołomianko Dawid Józef – kontrabas
Tyszka Anna – gitara
Udwald Karol – klarnet
Wysocki Paweł – akordeon

1996

Bastek Julia Małgorzata – wiolonczela
Dąbrowska Aleksandra – flet
Dubowska Monika – wiolonczela
Dubowski Sławomir – klarnet
Dziubińska Zofia – fortepian
Fabiś Małgorzata – flet
Faszcza Paweł – klarnet
Gawryszczak Agnieszka – fortepian
Grabowska Magdalena – fortepian
Kamińska Monika – skrzypce
Karwowska Anna – skrzypce
Kloc Lidia – skrzypce
Kuczyńska Aleksandra – fortepian
Lisiecki Paweł – akordeon
Mierwińska Katarzyna – fortepian
Mocianko Magdalena Aneta – fortepian
Mojski Konrad – akordeon
Momot Jolanta – skrzypce
Piątkowska Izabella – skrzypce
Pietruszyński Rafał – fortepian
Skubich Tomasz – fortepian
Śledzik Karol – gitara

1997

Boruch Ewelina – fortepian
Cwalina Anna – skrzypce
Gruszfeld Milena – fortepian
Iljaszuk Grzegorz – gitara
Kamińska Aldona – fortepian
Karwowski Grzegorz – akordeon
Kloc Sylwia – akordeon
Koperska Katarzyna – fortepian
Marzęcka Ludmiła – wiolonczela
Mieczkowska Anna – fortepian
Mocianko Adrian – akordeon
Perkowski Dawid – fortepian
Piotrowska Agnieszka – fortepian
Pisowodzki Łukasz – fortepian
Przeździecka Monika – fortepian
Przystalska Malwina – fortepian
Romaniuk Marta – fortepian
Sekściński Arkadiusz – akordeon
Sienicki Roman – akordeon
Śledziewska Ewelina – flet
Walewski Tomasz – fortepian

1998

Blanda Agnieszka – fortepian
Cieślik Łukasz – akordeon
Cieślikiewicz Aleksandra – wiolonczela
Domalewski Piotr – klarnet
Jodłowska Anna – skrzypce
Kęsik Magda – fortepian
Konarzewska Karolina – fortepian
Kołakowski Rafał – akordeon
Kruczewski Marcin – saksofon
Kryspin Wojciech – akordeon
Łuniewska Beata – fortepian
Mielechowicz Maria – skrzypce
Mielechowicz Paweł - fortepian
Przeździecka Monika – fortepian
Rakowski Robert – akordeon
Zawada Monika Łucja – gitara
Zeszut Maciej – klarnet
Żłobiński Tomasz – puzon

1999

Bagiński Paweł – fortepian
Bałazy Anna – akordeon
Bałazy Daniel – gitara
Brzóska Jolanta – gitara
Boguska Żaklina – skrzypce
Cekała Monika Iwona – wiolonczela
Chrapowicz Tomasz – akordeon
Czajkowski Michał – fortepian
Gawryluk Jarosław – akordeon
Czerski Michał – saksofon
Drożdż Katarzyna Lidia – fortepian
Dziekoński Adam – gitara
Gosk Agnieszka – wiolonczela
Klocek Przemysław – klarnet
Koszewska Bogusława – gitara
Kurowski Łukasz – klarnet
Łuniewska Żaneta – fortepian
Marusiak Andrzej – skrzypce
Mieczkowski Mariusz – gitara
Mocarski Paweł – akordeon
Nierodzik Magdalena – skrzypce
Piątkowska Anna – flet
Prizel Justyna – flet
Sobiszek Joanna – fortepian
Sołomianko Konrad – trąbka
Szabłowska Marta – skrzypce
Truszkowski Jan – klarnet
Turowski Tomasz – klarnet
Tocki Mikołaj Jakub – gitara
Wysocki Kacper – klarnet
Żemek Agnieszka – skrzypce

2000

Bąkowska Justyna – fortepian
Błoński Michał – trąbka
Borkowski Łukasz – saksofon
Czerska Maria Małgorzata – fortepian
Dąbrowski Piotr – trąbka
Domalewski Tomasz – akordeon
Klocek Joanna – fortepian
Korsan Karolina – flet
Krasuska Patrycja – skrzypce
Malinowska Katarzyna – wiolonczela
Myszka Piotr – akordeon
Prokopienko Ksenia – fortepian
Prusińska Joanna – fagot
Pruszko Monika – fortepian
Rutkowski Kamil – trąbka
Szloński Dominik – saksofon
Wądołowski Adam – puzon
Zambrzycka Izabela – flet
Zwornicki Piotr – trąbka

2001

Bronakowski Radosław – akordeon
Charczuk Łukasz – akordeon
Długozima Tomasz – fortepian
Filipkowski Piotr – akordeon
Florczyk Justyna – skrzypce
Gosk Ewa – skrzypce
Korsan Patryk – skrzypce
Kotelczuk Olga – skrzypce
Kowalewska Ewelina – fortepian
Kowalewska Karolina – fortepian
Krzyszkowska Anna – fortepian
Lewiarz Damian – akordeon
Lewiarz Karina – fortepian
Lewiarz Kinga – fortepian
Lipski Paweł – fortepian
Matejkowski Bartosz – akordeon
Mioduszewska Karolina – fortepian
Mydłowska Joanna – skrzypce
Oliferuk Justyna – fortepian
Openchowska Justyna – skrzypce
Romanowska Katarzyna – fortepian
Styła Dorota – fortepian
Wiszniewski Krzysztof – gitara
Żłobiński Piotr – gitara

2002

Borkowski Tomasz – akordeon
Charczuk Dominik – perkusja
Chojnowska Judyta – skrzypce
Cichocki Jarosław – akordeon
Durzyńska Urszula – fortepian
Korona Łukasz – skrzypce
Kownacka Izabela – akordeon
Liniewska Paulina – fortepian
Makuszewska Katarzyna – flet
Perkowski Michał – fortepian
Pęza Michal – akordeon
Przestrzelska Katarzyna – gitara
Rycharska Aleksandra – skrzypce
Rydz Michał – akordeon
Sadowski Dawid – akordeon
Sarnacka Kinga – akordeon
Sekmistrz Aleksandra – gitara
Staniszewska Magdalena – skrzypce
Szymański Sebastian – akordeon
Tomaszewski Emil – fortepian

2003

Bochińska Agnieszka – akordeon
Borusiewicz Maja – skrzypce
Dąbrowski Łukasz – trąbka
Długozima Ewa – skrzypce
Duchnowski Krzysztof – akordeon
Gońko Cezariusz – perkusja
Gniazdowska Katarzyna – gitara
Gosk Urszula – fortepian
Janucik Małgorzata – fortepian
Jarząbska Justyna – skrzypce
Kaja Kamil – klarnet
Kamińska Aleksandra – fortepian
Konopka Ida – flet
Kossakowski Krzysztof – gitara
Lenczewska Joanna – gitara
Lewczuk Rafał – akordeon
Lewiarz Piotr – fortepian
Makowska Małgorzata – gitara
Matuszczyk Milena – wiolonczela
Nawrocki Jakub – puzon
Nitkiewicz Maciej – skrzypce
Obrycki Michal – gitara
Prizel Joanna – fortepian
Rutkowska Anna – skrzypce
Sakowska Monika – fortepian
Skaradzińska Wioleta – akordeon
Szleszyński Mariusz – trąbka
Wasilewski Szymon – fortepian
Wierciszewska Magda – akordeon
Witek Łukasz – klarnet
Zwornicki Paweł – fortepian


2004

Bajno Paulina – fortepian
Brzóska Emilia – fortepian
Chylińska Agata – fortepian
Gawryś Anna – fortepian
Jakuszkin Katarzyna – skrzypce
Kozikowski Paweł – fortepian
Narewski Marcin – akordeon
Nierodzik Maciej – fortepian
Rutkowska Maja – wiolonczela
Skołozdrzy Aleksandra – skrzypce
Staniszewski Piotr – akordeon
Żelechowska Agata – fortepian

2005

Bałazy Adrian - fortepian
Boguska Pamela – flet
Brzozowski Paweł - fortepian
Chylińska Agata - fortepian
Dzierzgowski Paweł - fortepian
Gosk Magdalena - wiolonczela
Komorowski Piotr - akordeon
Korwek Michał - akordeon
Kossakowska Anna - fortepian
Kowalik Ilona - wiolonczela
Lewiarz Bartosz - gitara
Lipiński Marcin - fortepian
Makuszewska Kamila - fortepian
Narewski Paweł - skrzypce
Okołowicz Julia – wiolonczela
Rucińska Anna - wiolonczela
Staniórski Adrian - klarnet
Szabłowska Justyna – wiolonczela
Szleszyńska Edyta - skrzypce
Szymkiewicz Magdalena – skrzypce
Wiktorzak Katarzyna – fortepian
Wszeborowska Patrycja – skrzypce
Zaremba Paulina - fortepian

2006

Biłda Aleksandra – skrzypce
Bućko Ziemowit – gitara
Cholewicka Klaudia – akordeon
Cholewicki Krzysztof – fortepian
Dąbrowska Bogumiła – skrzypce
Dąbrowski Albert – fortepian
Domalewska Anna – flet
Florczyk Krzysztof – fortepian
Godlewski Damian – saksofon
Jankiewicz Mateusz – akordeon
Jastrzębska Aneta – fortepian
Kózka Bartosz – wiolonczela
Kubrak Paulina – skrzypce
Kulikowska Edyta – gitara
Maciejewski Marcin – akordeon
Mariak Kamil – gitara
Markowska Maja – fortepian
Mieczkowski Piotr – akordeon
Skrodzka Weronika – wiolonczela
Talkowska Elwira – wiolonczela
Terepka Marcin – akordeon
Woliński Kamil – fortepian
Wysocka Emilia – fortepian

2007

Bagiński Dominik – fortepian
Dąbkowska Karolina – skrzypce
Durzyńska Ada – skrzypce
Frołow Aleksandra – fortepian
Góralczyk Anna – gitara
Grabowska Aleksandra – skrzypce
Gruszfeld Kamil – klarnet
Jurek Michał – trąbka
Just Amadeusz – akordeon
Klocek Magdalena – skrzypce
Krzyżkowiak Konrad – fortepian
Kuczewski Arkadiusz – akordeon
Lewiarz Adela – skrzypce
Lipski Łukasz – skrzypce
Liszewska Alicja – klarnet
Maciejewska Aleksandra – skrzypce
Markowska Olga – wiolonczela
Mocarski Artur – trąbka
Opyrchał Anna – flet
Opyrchał Maciej – gitara
Sacharczuk Aleksandra – fortepian
Sadowska Magdalena – fortepian
Skiba Sandra – gitara
Staniurski Samuel – fortepian
Sutkowska Anna – gitara
Szymajda Justyna – akordeon
Wasilewska Justyna – fortepian
Wojewoda Paweł – gitara
Zaremba Julianna – fortepian
Zeszut Mateusz – trąbka

2008

Baczewska Kinga – skrzypce
Chaberek Weronika – flet
Chaberek Wioletta – skrzypce
Cwalina Tomasz – akordeon
Dąbrowska Aneta – flet
Domalewska Aleksandra – flet
Ejsmont Aleksandra – fortepian
Garlicki Jakub – skrzypce
Gołębiewski Krzysztof – akordeon
Krasuski Kacper – perkusja
Maksymiuk Magdalena – flet
Markowska Martyna – skrzypce
Mieczkowski Mateusz – klarnet
Olizarowicz Anna – fortepian
Pietrzak Monika – gitara
Przystępski Dawid – skrzypce
Puchalska Dominika – saksofon
Rogińska Aleksandra – fortepian
Rutkowska Ewa – skrzypce
Stankiewicz Grzegorz – wiolonczela
Wądołowska Emilia – klarnet
Węgrowska Karina – skrzypce
Wincenciak Marcin - fortepian
Wiśniewska Anna - fortepian

2009

Baczewska Ewa - gitara
Domalewska Katarzyna – skrzypce
Daniłowski Igor – akordeon
Jamiołkowska Ewa – fortepian
Jurczak Katarzyna – gitara
Matlak Krzysztof – gitara
Okołowicz Weronika – fortepian
Przystępski Dominik – klarnet
Pęza Mateusz – akordeon
Archacka Karolina – flet
Narolewska Aleksandra – wiolonczela
Ołdakowska Anna – flet
Pianko Piotr – akordeon
Sochacki Tobiasz  - akordeon
Tarnowska Alicja – wiolonczela
Żebrowska Marta – akordeon

2010

Gosk Angelika – fortepian
Garlicka Natalia – fortepian
Florczyk Aleksandra - skrzypce
Korona Małgorzata – fortepian
Oliferuk Beata – fortepian
Rogiński Kamil – akordeon
Sulkowska Alicja - akordeon
Śledziewska Katarzyna - skrzypce
Śledziewska Aleksandra – fortepian
Samordak Magdalena  - skrzypce
Truszkowska Natalia - skrzypce
Wilk Karina  - skrzypce
Cholewicki Hubert - saksofon
Gałązka Izabela - klarnet
Kurowski Mateusz - saksofon
Szkaradzińska Paulina - akordeon
Szymanowski Bartłomiej - saksofon
Teresińska Olga - akordeon
Wiski Hubert – akordeon

2011

Archacka Natalia   - skrzypce
Baczewska Anna -  fortepian
Bienias Rafał   - fortepian
Dąbrowski Dawid – akordeon
Godziuk Alicja – fortepian
Jurczak Marcin - akordeon
Kumorowska Agata - skrzypce
Łoszewska Kinga – fortepian
Misiewicz Weronika – fortepian
Przyjemska Paulina  - fortepian
Śledziewska Martyna  - fortepian
Strzalińska Dominika  - fortepian
Tarnowska Izabela  - flet
Trojanowski Michał - akordeon
Trojanowski Karol  - skrzypce
Wiśniewska Natalia - gitara
Zielińska Monika  - gitara
Zakrzewska Adrianna  - fortepian
Żebrowska Aleksandra -  flet
Burdach Emil  - trąbka
Bugnacki Przemysław  - akordeon
Czarniecka Anita - flet
Reterska Maria - trąbka
Szkaradzińska Karolina  - akordeon
Sarnacki Marcin  - akordeon
Turowska Katarzyna  flet

 

2012

Chocholska Julia  - fortepian
Dąbrowska Katarzyna  - fortepian
Kopańczyk Katarzyna  - wiolonczela
Węgrowska Magda  - fortepian
Frołow Aleksandra – trąbka
Hołownia Mariusz – fortepian
Przestrzelski Michał – klarnet
Załęcka Karolina – flet
Zakrzewski Rafał  - trąbka

 

2013

Babiel Joanna – skrzypce
Cwalina Paulina  - skrzypce
Jasińska Alicja  - flet
Lipińska Weronika  - gitara
Mariak Patryk – akordeon
Maciejewska Alicja – gitara
Rachubka Aleksandra  - fortepian
Rumińska Julia  - fortepian
Sulkowska Sylwia – fortepian
Turowska Alicja  - skrzypce
Dąbrowska Joanna  - akordeon
Górska Katarzyna  - flet
Gładysiak Oliwia  - flet
Jankowska Martyna  - gitara
Kobyliński Patryk  - akordeon
Kościelecka Monika  - akordeon
Przestrzelska Julia  - klarnet


2014

Alicka Karolina     - skrzypce
Chojnowska Natalia     -  gitara
Domalewska Gabriela   -  wiolonczela
Kamińska Julia   -  gitara
Kopczewska Alicja   -  skrzypce
Matkiewicz Patrycja   - skrzypce
Mieczkowski Tomasz   -  fortepian
Modzelewski Tomasz    - fortepian
Nawrotek Konrad  -  fortepian
Podstolska Nadia  -  flet
Szymański Arkadiusz   - akordeon
Taudul  Marcel   - wiolonczela
Wiśniewska Bogna -  fortepian
Zalewski Jakub     -  trąbka
Załęcka Marlena   - gitara
Babiński Mateusz    -  tuba
Baczewski Maciej     -  trąbka
Ceran Natalia   - trąbka
Czaplicka Natalia   -  klarnet
Dłużniewska Monika – obój
Klimaszewska Olga  -  trąbka
Król Bartosz    -   puzon
Okurowska Izabela  -  flet
Plona Patryk     -  akordeon
Wierciszewski Rafał   -   saksofon
Zduńczyk Julia    -     altówka
Alicka Karolina     - skrzypce
Chojnowska Natalia     -  gitara
Domalewska Gabriela   -  wiolonczela
Kamińska Julia   -  gitara
Kopczewska Alicja   -  skrzypce
Matkiewicz Patrycja   - skrzypce
Mieczkowski Tomasz   -  fortepian
Modzelewski Tomasz    - fortepian
Nawrotek Konrad  -  fortepian
Podstolska Nadia  -  flet
Szymański Arkadiusz   - akordeon
Taudul  Marcel   - wiolonczela
Wiśniewska Bogna -  fortepian
Zalewski Jakub     -  trąbka
Załęcka Marlena   - gitara
Babiński Mateusz    -  tuba
Baczewski Maciej     -  trąbka
Ceran Natalia   - trąbka
Czaplicka Natalia   -  klarnet
Dłużniewska Monika – obój
Klimaszewska Olga  -  trąbka
Król Bartosz    -   puzon
Okurowska Izabela  -  flet
Plona Patryk     -  akordeon
Wierciszewski Rafał   -   saksofon
Zduńczyk Julia    -     altówka
Alicka Karolina     - skrzypce
Chojnowska Natalia     -  gitara
Domalewska Gabriela   -  wiolonczela
Kamińska Julia   -  gitara
Kopczewska Alicja   -  skrzypce
Matkiewicz Patrycja   - skrzypce
Mieczkowski Tomasz   -  fortepian
Modzelewski Tomasz    - fortepian
Nawrotek Konrad  -  fortepian
Podstolska Nadia  -  flet
Szymański Arkadiusz   - akordeon
Taudul  Marcel   - wiolonczela
Wiśniewska Bogna -  fortepian
Zalewski Jakub     -  trąbka
Załęcka Marlena   - gitara
Babiński Mateusz    -  tuba
Baczewski Maciej     -  trąbka
Ceran Natalia   - trąbka
Czaplicka Natalia   -  klarnet
Dłużniewska Monika – obój
Klimaszewska Olga  -  trąbka
Król Bartosz    -   puzon
Okurowska Izabela  -  flet
Plona Patryk     -  akordeon
Wierciszewski Rafał   -   saksofon
Zduńczyk Julia    -     altówka

 

2015

Bałazy Magdalena     -   fortepian
Barcicka Magdalena  -  fortepian
Czerwonko Izabela     -    skrzypce
Domasiewicz Patrycja  -  fortepian
Domańska Zuzanna   -  flet
Jaworowska Amelia   -  fortepian
Kadłubowska Zofia   -   skrzypce
Kijek Klaudia    -   skrzypce
Korytkowski Paweł    -    skrzypce
Kurkowski Krystian   -    akordeon
Sulkowska Urszula    -    skrzypce
Świderska Katarzyna  -    akordeon
Świderski Łukasz   -  akordeon
Targońska Ewelina   -  skrzypce
Taudul Mikołaj   -   perkusja
Godlewska Julia   -    gitara
Grzesiuk Michał   -    saksofon
Karwowski Krzysztof   -    akordeon
Kojro Klaudia  -    flet
Małachowski Maciej    -   trąbka
Małs Patrycja   -    trąbka
Nowakowska Maja   -   flet
Rogiński Michał     -  klarnet
Sakowska Magdalena   -  altówka
Stpiczyńska Mariola -  flet
Wrońska Milena  - waltornia
Wybraniak Damian   -   akordeon

2016

Boguska Aleksandra    -   wiolonczela
Bajkowska  Patrycja       -  akordeon
Borawski Szymon     -       fortepian
Chojnowska Agata     -     fortepian
Chojnowska Anna      -     klarnet
Cwalina Łukasz            -   akordeon
Fiertek Gabriela         -     fortepian
Gałka Małgorzata         -   wiolonczela
Jarząbska Iga             -     skrzypce
Kamiński Piotr             -   klarnet
Klemczak Aleksandra  -   flet
Kluczyk Agata          -      fortepian
Laskowska Julia       -      gitara
Małachowska Karolina  -  klarnet
Małs Julian                   -   trąbka
Męczkowska Ewa          -  wiolonczela
Nagórska Julia         -       skrzypce
Nagórska Zofia        -      skrzypce
Niksa Mateusz         -      akordeon
Pawlak Michał               -  klarnet
Rafałowska Paula          -  flet
Szymański Mateusz       -  waltornia
Śliwiński Damian          -  gitara
Śmiechowska Maja       -   waltornia
Święcica Zofia               -   wiolonczela
Tarnacki Jakub         -     akordeon
Tomczyk Zuzanna         -  altówka
Wawrzynkowska Inga   -   skrzypce
Zarzycki Mateusz     -     gitara
Zubrzycki Szymon        -   akordeon


2017

Bagiński Edgar            -  fortepian
Bogdan Paulina              -   fortepian
Borkowska Julia             -  klarnet
Borusiewicz Adam         -  trąbka
Brzóska Bartosz             -  skrzypce
Chludzińska Kinga             -   akordeon
Czochańska Otylia              -  skrzypce
Chrzanowski Kamil           -   akordeon
Dębowski Kacper                -  akordeon
Dolinkiewicz Hubert           -   perkusja
Dymek Kamila                    -   wiolonczela
Filipkowska Gabriela         -   skrzypce
Godlewska  Daria               -  gitara
Just Aleksandra                  -   fortepian
Kaliś Igor                           -   fortepian
Karwowska Maja               -   fortepian
Modzelewska Małgorzata  -   wiolonczela
Muzyk Marta                     -   fortepian
Roszkowska Paula             -   akordeon
Sawicki Dominik                 -   akordeon
Serafin Dominika                 -   trąbka
Szymanowski Mateusz         -  saksofon
Tomaszczyk Paulina          -    gitara
Wardecki Łukasz                  -  trąbka
Wojtkowski Eryk               -    skrzypce
Żmuda Kacper                   -    gitara


 

Dyrektor
so, 25 października 2008 12:41
Data ostatniej edycji: so, 11 listopada 2017 22:43:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę