Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Czas na zimę, czas na...

Główne zdjęcie
Łomża Specjalne Mocne ma 8,5% alkoholu i jest sprzedawane tylko w butelkach zwrotnych 330ml, tzw. „bączkach”.

W nocy z soboty na niedzielę zmieniamy czas na zimowy. O godzinie 3:00 musimy cofnąć zegarki na godzinę 2:00. Dzięki temu dzień będzie wstawał szybciej i szybciej zrobi się ciemno, a więc wieczory będą jeszcze dłuższe... Okazuje się, że nie wszystkim to przeszkadza. Łomżyński browar na tę okoliczność wypuścił nawet specjalne piwo Łomża Specjalne Mocne. - Jest to napój, który podczas coraz dłuższych wieczorów pomoże rozgrzać się i miło spędzić czas – przekonuje Iwona Gniedziejko menedżer ds. public relations i sponsoringu Royal Unibrew Polska. Piwo jest dostępne w kluczowym regionie marki Łomża czyli w Polsce Północno-Wschodniej.

Piwo Łomża jest sztandarowym produktem łomżyńskiego browaru od 40 lat, ale jak dotąd jeszcze nigdy browar nie wprowadzał na rynek specjalnego piwa na jesień i zimę..
- Pomimo, że piwo przede wszystkim kojarzy się z sezonem letnim, z upałami, bo wtedy najlepiej koi pragnienie i przynosi ulgę, wprowadzamy całkiem nowy sezonowy produkt na nadchodzące coraz zimniejsze dni - mówi Maciej Ładwiński, senior brand manager marki Łomża. - Tym razem klienci otrzymują coś specjalnego - nowe piwo z wyrazistym charakterem. Złocisto-bursztynowy napój cechuje mocno wyczuwalna goryczka. Produkt zachowa wszystkie walory łomżyńskich ulubionych gatunków, wnosząc jednocześnie posmak nowości i inności – dodaje.

Wracając do zimowego czasu warto dodać, że jest on naszym czasem naturalnym. Czas letni wymyślono stosunkowo niedawno, podczas działań wojennych w 1916 roku.
cz
pt, 24 października 2008 12:57
Data ostatniej edycji: pt, 24 października 2008 13:05:22

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę