Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 10 sierpnia 2022 napisz DONOS@

Warsztaty dobrej zabawy

Czy można dobrze bawić się bez alkoholu? Można! Tak twierdzi Paweł Kołakowski dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży, który już po raz czwarty organizuje „Warsztaty dobrej zabawy” dla wodzirejów wesel i zabaw bezalkoholowych. Warsztaty, które odbędą się w drugi weekend listopada, prowadzą doświadczeni, czołowi specjaliści w Polsce. - W programie okazja intensywnej nauki jak bawić innych aż do „upojenia bezalkoholowego” i do dobrej zabawy – podkreśla Paweł Kołakowski.


Do uczestnictwa w warsztatach organizatorzy zapraszają młodzież szkół średnich, studentów, pedagogów, wychowawców, liderów grup młodzieżowych, pracowników świetlic socjoterapeutycznych i wszystkie inne osoby odkrywające w sobie chęć do zabawy na trzeźwo oraz uczenia tego innych.
Ci którzy będą chcieli wziąć udział w warsztatach poza notatnikiem powinni zabrać ze sobą stroje wieczorowe i wygodne obuwie. W sobotę wieczorem przewidziany jest nawet specjalny bal tematyczny.  
Współorganizatorem warsztatów jest Krucjata Wyzwolenia Człowieka
Więcej o Warsztatach dobrej zabawy” na http://www.odwyk.lomza.com/
cz
wt, 21 października 2008 13:15
Data ostatniej edycji: wt, 21 października 2008 13:18:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę