Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Szukała mamy, wpadła pod samochód

Mała, 7-letnia, dziewczynka szukając mamy wpadła pod samochód w Szczuczynie. Ranna, ze złamaną nogą i potłuczoną głową, trafiła do szpitala. W jej domu policjanci odnaleźli jeszcze pozostawionych bez opieki dwóch małych chłopców. Matka dzieci, gdy już się odnalazła miała ponad 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.


Jak relacjonuje podinsp. Jacek Dobrzyński rzecznik prasowy KWP w Białymstoku wczoraj wieczorem w Szczuczynie kierowca renault potrącił 7-letnią dziewczynkę. Dziecko wbiegło na jezdnię bezpośrednio przed jadący samochód. Ze złamaną nogą i potłuczoną głową trafiło do szpitala. Policjanci pojechali do domu, w którym mieszkała dziewczynka. Drzwi były zamknięte, a w środku paliło się światło. Przez okno funkcjonariusze zobaczyli siedzących na środku pokoju dwóch małych chłopców – rocznego Patryka i 5-letniego Mateusza. Starszy powiedział, że ich siostra wyszła przez okno i poszła szukać mamy. Dziećmi zaopiekowała się ciocia.
Po jakimś czasie na miejscu wypadku zjawiła się matka dzieci. Była pijana. Badanie alkomatem wykazało ponad 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W nocy trzeźwiała w policyjnej izbie zatrzymań.
Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Ustalają dlaczego pijana kobieta zostawiła swoje dzieci bez opieki narażając je na niebezpieczeństwo. Dzisiaj o sprawie zostanie powiadomiony sąd rodzinny i nieletnich.
cz
pon, 20 października 2008 10:07
Data ostatniej edycji: pon, 20 października 2008 12:05:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę