Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Bo droga była za wąska?

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze z Piątnicy do Jeziorka. Jak informują strażacy kilkadziesiąt minut po północy zderzyły się tu – niemal czołowo – dwa mijające się fordy. Samochody zostały niemal doszczętnie zniszczone. Strażacy podają, że samochodami podróżowało piąć osób, ale policjanci dodają, że tylko jeden kierowca forda ze złamaną kością śródstopia i potłuczeniami trafił szpitala.

Prawdopodobnie kierowcy fordów  - jeden 20 lat, a drugi 22 lata - nie chcieli ustąpić sobie miejsca na za wąskie – jak na oba pojazdy - drodze. Strażacy, którzy podkreślają po wypadku nadają się już praktycznie tylko do kasacji, straty materialne wycenili na około 6 tys zł. Oba fordy eskort i sierra były już leciwe. Jeden miał 18, a drugi 17 lat.

Za szybki peugeot
Dwie 15-latki zostały ranne w wypadki, jaki w niedzielne popołudnie wydarzył się pod Kolnem. 19-latek z Łomży jadąc peugeotem 306 na szutrowej drodze pomiędzy Kolnem a Kolnem Kolonią nie dostosował prędkości do warunków drogowych, co sprawiło że na prostym odcinku stracił panowanie nad samochodem, który zjechał do rowu i dachował. Kierowcy nic się nie stało, ale dwie pasażerki peugeota – 15-letnie mieszkanki Kolna - z ogólnymi potłuczeniami trafiły do miejscowego szpitala.
Policjanci podkreślają, że młody kierowca z Łomży był trzeźwy.

 

cz
pon, 20 października 2008 07:29
Data ostatniej edycji: pon, 20 października 2008 09:27:42

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę