Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Taniej był ukraść niż kupić

- Po co miałem płacić tysiąc złotych, taniej był ukraść – tak oświadczył zatrzymany przez policjantów Sekcji Kryminalnej wysokomazowieckiej Policji 41 letni Kazimierz S mieszkaniec wsi Tybory Kamianka. Teraz miłośnik relaksu na huśtawce odpowie za kradzież, co zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 5 lat.

W sierpniu 2008 roku jeden z działkowiczów powiadomił policję, że  z jego działki położonej na obrzeżach Wysokiego Mazowieckiego  zniknęła  ogrodowa huśtawka, którą sam wykonał. Jak informuje mł. asp. Alicja Buczkowska oficer prasowy KPP w Wysokiem Mazowieckiem działkowiec majsterkowicz na zgłoszeniu kradzieży nie poprzestał, i baczniej niż dotychczas zaczął przyglądać się wyposażeniom pobliskich  posesji. W czwartek przejeżdżając przez  wieś Tybory Kamianka  na podwórku u jednego z gospodarzy  zauważył  huśtawkę, która wydała mu się znajoma. O swoich spostrzeżeniach  powiadomił Policję.  Zaskoczony przez policjantów Kazimierz S. przyznał się do zarzucanego mu czynu dokonania kradzieży. W swych wyjaśnieniach  powiedział, że jadąc obok ogródków działkowych  zauważył  huśtawkę, o której zawsze marzył. Następnego dnia  dokładnie obejrzał  huśtawkę, by w nocy zdemontować ją. Rozłożoną na elementy  przewiózł  na swoja posesję. Przesłuchującym go policjantom powiedział, że „huśtawkę ukradł  po to by od święta albo w wolnym czasie  pobujać się dla relaksu”.
cz
nie, 19 października 2008 23:18
Data ostatniej edycji: pon, 20 października 2008 06:23:27

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę