Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Nasza zabawa - nasza nauka

Każdego dnia w przedszkolu tuż po śniadaniu są zajęcia z całą grupą. Mają one różny charakter, rozwijają mowę i myślenie, kształcą różne umiejątności np. plastyczne, muzyczne, ruchowe, pozwalaja dziecku wzbogacać wiedzę, wdrażają do samodzielności albo przygotowuja do pracy w zespole. Doskonałą okazją dla rodziców do "podejrzenia" swojego dziecka są zajęcia otwarte. Własnie takie zajęcie odbyło się 18 marca w grupie drugiej. Rodzice byli aktywnymi uczestnikami w zajęciu. Dzieci wspaniale pokazały jakie są dzielne i jednocześnie dumne ze swoich rodziców.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 19 października 2008 23:37
Data ostatniej edycji: pon, 20 października 2008 00:18:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę