Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Kolejne sukcesy

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym SPOSÓB NA ŻYCIE - ZIMOWE DYSCYPLINY SPORTOWE zorganizowanym przez Miejski Dom Kultury Dom Środowisk Twórczych w Łomży. W tym Konkursie główną nagrodę zdobyła Julcia Franciszkowicz, a Majka Śmiechowska otrzymała wyróżnienie. Zakwalifikowano również prace dziewięciorga dzieci z naszego przedszkola na wystawę pokonkursową. Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 19 października 2008 22:50
Data ostatniej edycji: pon, 20 października 2008 17:46:32

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę