Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Budowa obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa ruszy w przyszłym roku

W przyszłym roku rozpocznie się budowa obwodnicy Zambrowa i Wiśniewa, która będzie częścią drogi krajowej S8 na odcinku Warszawa-Białystok. Trwa wykup gruntów pod inwestycję. Do końca listopada powinny zakończyć się natomiast prace archeologiczne - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) w Białymstoku. 11,1-kilometrowa obwodnica będzie dwujezdniową drogą ekspresową. Jak poinformował PAP rzecznik białostockiego oddziału GDDKiA Rafał Malinowski, wkrótce zostanie złożony wniosek o pozwolenie na budowę.

Białostocka GDDKiA przygotowuje się także do przebudowy innego fragmentu drogi krajowej nr 8. Chodzi o blisko 12- kilometrowy odcinek Katarynka–Przewalanka, na trasie Białystok-Augustów. Zamiast obecnych 6-7 metrów szerokość jezdni dojdzie tam do 11,5 metra. Przed ogłoszeniem przetargów na wykonawców obu inwestycji GDDKiA nie podaje orientacyjnych kosztów prac.
210204100642.gif
mm
so, 18 października 2008 09:38
Data ostatniej edycji: so, 18 października 2008 09:39:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę