Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szepietowska „Jesień w sadzie i ogrodzie”

Piętnastoletnia tradycja sprawia, że jesienią do Szepietowa przyjeżdża coraz więcej miłośników ogrodów. Ogród jesienią zmienia się i szykuje się do zimy, a opiekujący się nimi w sobotę i niedzielę w Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Szepietowie będą mogli obejrzeć, dobrać i kupić wszystko co jest potrzebne do sadu i ogrodu. W tym roku dodatkowo na terenie szepietowskiej Agroareny zaprezentują się producenci miodu i sprzętu pszczelarskiego, którzy przyjadą tu na I Targi Pszczelarskie.

Targom towarzyszyć będzie IV Forum Rolnicze poświęcone aktualnej sytuacji w rolnictwie województwa podlaskiego. Przedstawiciele administracji rządowej, samorządowej i rolnicy podejmą najbardziej nurtujące problemy podlaskiej wsi.
Ważnym wzbogaceniem Targów będzie możliwość uczestnictwa w wykładach „Uczestnictwo rolników w systemach jakości żywności” i „Postępowanie prawne i administracyjne w przypadku zatrucia pszczół” przygotowanych przez specjalistów PODR.
Uzupełnieniem oferty Targów będą również rośliny doniczkowe, ozdoby z suchych kwiatów, ale również wyposażenie ogrodów: altanki, pergole, meble ogrodowe. Kiermasz z książkami będzie okazją do nabycia fachowej literatury i wydawnictw PODR .
Tradycyjnie do kupienia będą produkty regionalne, takie jak swojskie chleby i wędliny, ser koryciński i sękacze.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę