Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Droższa woda...

W Łomży szykuje się podwyżka cen wody i ścieków. Dziś łomżanie za zużycie tysiąca litrów wody dostarczonej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji muszą zapłacić 6 zł i 31 groszy plus opłata za licznik 5,35 zł miesięcznie. Od nowego roku będzie drożej o jakieś 12,5%.

Szczegóły póki co owiane są tajemnicą. Poznamy je w przyszłym tygodniu, gdy zgodnie z wymogami prawa wniosek z propozycją nowych wyższych cen trafi do radnych miasta.
Dodajmy tylko, że mieszkańcy bloków ŁSM mają jeszcze tzw. domiary, czyli współczynniki korygujące przez które mnożone są wyniki odczytu mieszkaniowych wodomierzy, co de facto podnosi rachunki za wodę nawet o kilkanaście procent

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę