Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Przetarg na modernizację stadionu...

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać zmodernizowany stadion

Miasto ogłosiło przetarg na wyłonienie wykonawcy dokończenia modernizacji stadionu miejskiego przy ul. Zjazd w Łomży. Przedsięwzięcie obejmuje budowę zadaszonej trybun głównych na ok. 1760 miejsc, 3-kondygnacyjnego budynku obsługi zawodów z pomieszczeniami zaplecza, a także dwóch kortów tenisowych z trybunami, bieżni głównej i treningowej, skoczni i rzutni oraz piłkarskiego boiska treningowego ze sztuczną nawierzchnią obok MPWiK-u. Wszystko ma być gotowe na połowę grudnia 2010 roku. Do sfinansowania inwestycji dorzuci się Unia Europejska w ramach RPOWP 2007-2013.


Przypomnijmy modernizacja stadionu miejskiego znalazła się obok budowy pływalni i projektu przebudowy głównych dróg Łomży, na tzw. indykatywnej liście projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013. Oznacza to, że o współfinansowanie tych inwestycji z funduszy unijnych miasto nie musiało starać się biorąc udział w konkursach. Zgodnie z decyzją zarządu województwa modernizacja stadionu w Łomży, którą oszacowano na 22 mln złotych, otrzyma 50% wsparcie unijne.        
Niestety w ramach modernizacji stadionu – ze względu na brak miejsca - nie jest przewidziana budowa parkingów na samochód, którymi mogliby przyjechać tu kibice.  
Dodajmy jeszcze, że przedsiębiorcy, którzy chcieliby zmodernizować łomżyński stadion na przedstawienia własnym ofert cenowych maja czas do 14 listopada.
210204100642.gif
cz
pt, 17 października 2008 07:16
Data ostatniej edycji: pt, 17 października 2008 12:59:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę