Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Muzyka Końca Lata na początek jesieni... później będzie m.in. Artur Barciś i Raz, Dwa, Trzy...

Łomżyńska Jesień Kulturalna rozpocznie się dzisiaj (piątek, 17 października) o godz. 19.30 koncertem zespołu rocka alternatywnego Muzyka Końca Lata w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych w Łomży. Grupę założył sześć lat temu Bartosz Chmielewski (gitara, wokal). Muzyka Końca Lata promuje drugi album „2 : 1 dla dziewczyn”, który nagrali rok temu z Chmielewskim Marcin Biernat (gitara, wokal), Piotr Majszyk (bas) i Dariusz Gosk (perkusja).

Czasem ambitniejszych, czasem prostszych koncertów ma Łomżyńska Jesień Kulturalna od jutra do końca listopada znacznie więcej. Nie wszystkie bilety, jak na Muzykę Końca Lata w MDK-DŚT, będą kosztować zaledwie 10 zł.  Za bilet na recital aktorski „Artur Barciś One Man Show”, który odbędzie się w sobotę, 25 października o godz. 19 w auli II LO przy pl. Kościuszki, w przedsprzedaży zapłacimy 20 zł, a w recitalową sobotę za tydzień już 30 zł.
Podobnie będzie podczas Zaduszek Muzycznych, których gwiazdą  będzie niezapomniany Marek Grechuta. Jego piosenki na jazzowo zaaranżował, min., Wojciech Majewski. Pianista wystąpi w niedzielę, 2 listopada o godz. 19 w MDK-DŚT w kwartecie z kolegami: Maciejem Szczycińskim na kontrabasie i Krzysztofem Dziedzicem na perkusji oraz bratem Robertem Majewskim na trąbce.
Utalentowane dzieciaki ze Studia Piosenki PopArt usłyszymy w niedzielę tydzień później, czyli 9 listopada o godz. 19 w sali widowiskowej MDK-DŚT. „Polska młodzież śpiewa polskie przeboje” to dynamiczny i wesoły koncert, jaki nastolatki przygotowały pod kierunkiem instruktora i muzyka Bernarda Karwowskiego. Wstęp wolny.
Na wystawę fotograficzną zaprasza suwalczanin Stanisław Woś do Galerii Pod Arkadami przy Starym Rynku. Początek wernisażu w piątek, 14 listopada o godz. 18 (wstęp wolny).
Dzień później, w sobotę o godz. 12 w Galerii Bonar przy ul. Wojska Polskiego 3 pracownia plastyczna MDK-DŚT otworzy wystawę poplenerową „Sandomierz 2008”.
Raz Dwa Trzy to zielonogórska grupa, łącząca przebojowy rock z poetyckimi tekstami. Na ich koncert warto wybrać się w sobotę, 22 listopada o godz. 19 do sali koncertowej ŁOK przy ul. Nowej 2. Warto nabyć bilet w przedsprzedaży, bo wówczas będzie kosztował 35 zł (w dniu koncertu 45 zł).
Na koniec Łomżyńskiej Jesieni Kulturalnej zagrają łomżyniacy. Paweł Lipski Trio zaprasza na koncert jazzowy „Teraz Łomża” w niedzielę, 30 listopada o godz. 19 do Klubu PopArt przy ul. Wojska Polskiego 3. Obdarzony zmysłem pianistycznym i aranżerskim student warszawskiej Akademii Muzycznej na pewno przygotował niespodzianki interpretacyjne.
230804070022.gif
cz
cz, 16 października 2008 15:39
Data ostatniej edycji: wt, 21 października 2008 16:35:27

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę