Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Złodzieje na wypadzie w Łomży...

Dwie grupy złodziei – jedna z Wysokiego mazowieckiego, druga ze Śniadowa – wpadły ostatnio w ręce łomżyńskiej policji. Pierwsza z nich kradła koła, a druga akumulatory z samochodów na łomżyńskich parkingach.

Dwóch 17-latków, 19-latek i 28-latek z Wysokiego Mazowieckiego są podejrzani o dokonanie kilku kradzieży kół z samochodów zaparkowanych w Łomży. Wpadli, gdy zabierali się do  zdejmowania kół z vectry zaparkowanej przy ul. Konstytucji 3 Maja. Jak informuje Krzysztof Leończak z łomżyńskiej policji funkcjonariusze zostali poinformowani o mężczyznach kręcących się nocą przy samochodach. Na widok podjeżdżającego radiowozu mężczyźni rzucili się do ucieczki. Jednemu z nich ta sztuka jednak się nie udała, a później zatrzymano jeszcze trzech jego współpracowników.  Okazało się, że tej samej nocy, zdjęli koła z zaparkowanego na tej samej ulicy golfa, a kilka dni wcześniej skradli koła z jeszcze innego samochodu.

Także w Łomży i także samochody, ale z akumulatorów, okradało dwóch 22-latków ze Śniadowa. Wpadli w ten sam sposób jak ich koledzy po fachu z Wysokiego Mazowieckiego. Gdy wyjmowali akumulator z poloneza zaparkowanego przy Staffa ktoś zadzwonił po policję. Oni także na swoim koncie mają już kilka takich „skoków” na polonezy zaparkowane przy ulicach Konstytucji 3 Maja i Śniadeckiego - podkreśla Lończak. 
210618123923.png
cz
cz, 16 października 2008 07:04
Data ostatniej edycji: cz, 16 października 2008 07:07:29

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę