Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Cenler-Mebel poleca. Wyjątkowa kolekcja dla wyjątkowych klientów

Tworzymy z drewna coś więcej - to hasło przewodnie firmy EGGER, jednego z wiodących producentów płyt wiórowych melaminowanych. Firma ta właśnie przygotowała nową kolekcję ZOOM , która jest dostępna w łomżyńskiej firmie Center-Mebel. Aby stworzyć idealną kolekcję dział zarządzania produktem intensywnie śledził nowe trendy, a zespoły sprzedawców dogłębnie badały potrzeby różnych grup konsumentów. W efekcie w kolekcji ZOOM zebrano 180 kolorów. Wyróżnia je także nowoczesne wzornictwo. Center-Mebel wybrał 52 dekory. Co ważne, na zrealizowanie zamówienia nie trzeba czekać, wszystkie dekory dostępne są „od ręki".

Fantazja nie zna granic
W kolekcji ZOOM pojawiają się nowe pomysły i idee: efektowne forniry, które stanowią harmonijne połączenie natury i fantazji, innowacyjne imitacje kamienia lub betonu. Wszystko to jest połączone z umiejętnie dobraną strukturą,potęgującą wrażenia dotykowe.  

Kolekcja ZOOM - harmonia barw i materiałów
Tu wszystkie części pasują do siebie jak elementy układanki. Z niezliczonych możliwości powstaje harmonijna całość. Zawsze blisko klienta - to nie tylko hasło przewodnie firmy EGGER, ale również Center-Mebel, która jest jej przedstawicielem. Każdego dnia pracownicy firmy wyjeżdżają w teren, by zawieźć towar swoim klientom. U każdego są średnio raz w tygodniu. W efekcie, nawet ci, którzy do Łomży mają 100 km. czują się mocno związani z firmą. Center Mebel co roku organizuje Targi Okuć Meblowych. W tym roku - 27 września - odbyła się już szósta edycja tej imprezy.
- Co roku podczas niej spotyka się około 250 naszych klientów, reprezentujących około 80 firm - mówi Andrzej Zawojski, kierownik hurtowni Center-Mebel - Staramy się m.in. zaprezentować naszym dostawcom wszystkie nowości, które będą wchodziły w najbliższym czasie.

Firma Center-Mebel powstała 12 lat temu - w 1996 r w Łomży. W 2000 r. otworzyła filię w Ełku. Najpierw oferowała akcesoria meblowe, a od dwóch miesięcy poszerzyła swoją ofertę o płyty. Obecnie firma zatrudnia 23 osoby. Działa na
terenie prawie całego woj. podlaskiego oraz części mazowieckiego.

18-400 Łomża, Al. Legionów 141 F,
tel. 086-218-36-47; fax 086-212-50-61
e-mail: lomza@center-mebel.pl • www.center-mebel.pl
Filia •
19-300 Ełk, ul. Stary Rynek 14/16,
tel./fax 087-621-37-53

 

tekst sponsorowany
mm
śr, 15 października 2008 19:27
Data ostatniej edycji: śr, 15 października 2008 20:00:43

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę