sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@

Pływalnia trochę później...?

Po raz drugi ratusz przesuwa termin składania ofert na budowę miejskiej pływalni w Łomży. Powodem, tak jak i za pierwszym razem, są dziesiątki pytań zgłoszonych przez zainteresowanych wykonawców. Tylko udzielone wczoraj odpowiedzi zajmują siedem stron.

Tak ma wyglądać nasz basen
Tak ma wyglądać nasz basen

Przypomnijmy pierwszy termin składania ofert w ogłoszonym jeszcze w pierwszej połowie sierpnia przetargu wyznaczona na 29 września. Na tydzień przed jego upływem, tłumacząc to dużą ilością zgłoszonych przez firmy zainteresowane uczestnictwem w przetargu pytań, przesunięto go o trzy tygodnie. Teraz, z tego samego powodu, przy czym podkreślając – że udzielano wszystkich odpowiedzi - termin przesunięto o kilka dni. Firmy, które chciałyby wybudować nam nowy basem mają czas na przygotowanie i złożenie swoich ofert do 21 października.
Dodajmy, że zgodnie z ogłoszeniem sama budowa pływalni powinna zostać ukończona w 24 miesiące od dnia podpisania umowy.
Pływalnia miejska w Łomży ma zostać zbudowana na placu obok gimnazjum nr 1 (przy. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego). Będzie miała dwa baseny, dwie zjeżdżalnie wodne, dwa jacuzzi i m.in. saunę. Jej budowa ma być współfinansowana z środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Z wyliczeń ratusza wynikało, że nowa pływalnia miałaby kosztować 25 mln zł, wówczas z RPOWP pochodziłaby połowa tej kwoty. 
190729010534.gif

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę