Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pływalnia trochę później...?

Główne zdjęcie
Tak ma wyglądać nasz basen

Po raz drugi ratusz przesuwa termin składania ofert na budowę miejskiej pływalni w Łomży. Powodem, tak jak i za pierwszym razem, są dziesiątki pytań zgłoszonych przez zainteresowanych wykonawców. Tylko udzielone wczoraj odpowiedzi zajmują siedem stron.


Przypomnijmy pierwszy termin składania ofert w ogłoszonym jeszcze w pierwszej połowie sierpnia przetargu wyznaczona na 29 września. Na tydzień przed jego upływem, tłumacząc to dużą ilością zgłoszonych przez firmy zainteresowane uczestnictwem w przetargu pytań, przesunięto go o trzy tygodnie. Teraz, z tego samego powodu, przy czym podkreślając – że udzielano wszystkich odpowiedzi - termin przesunięto o kilka dni. Firmy, które chciałyby wybudować nam nowy basem mają czas na przygotowanie i złożenie swoich ofert do 21 października.
Dodajmy, że zgodnie z ogłoszeniem sama budowa pływalni powinna zostać ukończona w 24 miesiące od dnia podpisania umowy.
Pływalnia miejska w Łomży ma zostać zbudowana na placu obok gimnazjum nr 1 (przy. ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego). Będzie miała dwa baseny, dwie zjeżdżalnie wodne, dwa jacuzzi i m.in. saunę. Jej budowa ma być współfinansowana z środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego. Z wyliczeń ratusza wynikało, że nowa pływalnia miałaby kosztować 25 mln zł, wówczas z RPOWP pochodziłaby połowa tej kwoty. 
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę