Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rząd gwarantuje oszczędności...

Wczoraj wieczorem rząd ustalił, że będzie gwarantował lokaty zgromadzone w bankach do kwoty 50 tys. euro. (czyli ok. 175 tys zł) A jeśli jest to wspólne konto z małżonkiem lub małżonką gwarancje wyniosą do 100 tys. euro. To ponad dwa razy więcej niż wynosiły one dotychczas. Nowe limity gwarancji mają obowiązywać do końca 2009 r.


Wyższy próg gwarancji dla depozytów zacznie obowiązywać za kilkanaście dni. Dziś Sejm ma się zająć zmianą ustawy o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. To właśnie  BFG - w razie potrzeby zasilony pożyczką rządową - wypłaci pieniądze klientom banków, które w wyniku kryzysu miałyby upaść.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę