Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Organizatorzy Turnieju Wirująca Strefa - wyjaśniają...

Chcemy wyjaśnić czy nadzy mężczyźni, którzy wtargnęli na boisko byli uczestnikami turnieju. Tak o incydencie podczas meczu ligi okręgowej w Łomży mówią organizatorzy Turnieju Wirująca Strefa. Według relacji osób, które widziały to zdarzenie mogli to być tancerze - bo wybiegli z hali, w której odbywał się turniej. Wydarzenie zarejestrowały kamery jednej z telewizji i jak mówi Marek Kisiel, będzie chciał zobaczyć te nagrania. Jeżeli byli to uczestnicy turnieju dostaną dożywotni zakaz uczestnictwa w Wirującej Strefie.


Jak mówią organizatorzy - chcą pokazać hip hop i break dance od jak najlepszej strony, a takie incydenty tylko szkodzą wizerunkowi Turnieju.

Podczas meczu ligi okręgowej między drużynami Perspektywy Łomża z Sudowią Szudziałowo na boisko wbiegło kilku nagich mężczyzn, którzy próbowali grać w piłkę. Sędzia chciał nawet przerwać spotkanie - oznaczałoby to automatycznie wygraną zespołu gości. Nudystów z boiska przegonili jednak... kibice ŁKSu, którzy próbowali pobić jednego mężczyzn. Pomógł mu jednak trener Perspektywy, pozostali uciekli z boiska.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę