Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Ukradli „mandarynkę” by zabrać kosiarkę...

Mieszkańcy Jedwabnego są zbulwersowani zuchwałą kradzieżą, którą w tym miasteczku organizowano w nocy z piątku na sobotę. Nieznani dotychczas sprawcy z garaży Komunalnego Zakładu Budżetowego skradli traktor-kosiarkę i m.in. starego busa marki mercedes, którego w Jedwabnem pieszczotliwie nazywano „mandarynka”.


Krzysztof Moenke burmistrz Jedwabnego jest zaskoczony zuchwałością złodziei. Podkreśla że bus był stary, ale niedawno przeszedł gruntowny remont. Wykorzystywany był do przewożenia osób – głównie uczniów jedwabieńskich szkół. Burmistrz dodaje, że złodzieje musieli czuć się bardzo bezpiecznie. Mimo, że garaże KZB znajdują  praktycznie w środku osiedla, złodzieje nim wyjechali z garażu skradzioną „mandarynką” wymontowali z niej fotele i do pustego busa wprowadzili znajdującą się w garażu kosiarkę – traktorek. To właśnie ta kosiarką  była najcenniejsza rzeczą, którą skradziono. Poza nią i „mandarynką” z garażu zginęło także  kilka butli gazowych.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę