Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Motocyklista z rowerzystą...

Do nietypowego wypadku doszło w niedziele na ulicy Zjazd w Łomży. Motocyklista zderzył się tu z rowerzystą. Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku. Tuż po południu 42-letni mieszkaniec Łomży jadąc hondą ulicą Zjazd od strony Piątnicy do Łomży potrącił 56-letniego mieszkańca Piątnicy, który prowadząc rower przechodził na drugą stronę ulicy. Po zderzeniu obaj panowie zostali odwiezieni do szpitala. Motocyklista z pękniętą kością miednicy, a rowerzysta ze złamaną nogą.

 Policjanci podkreślają, że mieszkaniec Łomży był trzeźwy, ale mieszkaniec Piątnicy nie. Rowerzysta w wydychanym powietrzu miał 0,7 promila alkoholu.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę