Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: radionadzieja.pl

Kolno: Uwaga na oszusta

Wczoraj w Kolnie został ujawniony przypadek próby wyłudzenia pieniędzy przez nieznajomego mężczyznę, który podając się za pracownika szkoły puka do mieszkań z prośbą o datek na biedne dzieci, uczące się w Szkole Podstawowej nr. 2 w Kolnie. Dyrektor placówki Dariusz Łosiewski zaprzecza, by szkoła organizowała takie akcje.

Sprawa wyszła na jaw, gdy wczoraj mężczyzna zapukał do dwóch nauczycielek tej szkoły. Nikt nie wie od jakiego czasu trwa ten proceder i ile jest już poszkodowanych osób. Dyrektor dodaje by mieszkańcy wykazali się większą czujnością i nie dali się oszukać. W razie zauważenia takiej osoby należy zaiwadomić policję.
Ponadto Dzisiaj władze szkoły zgłosiły ten incydent na policję. Policja apeluje, aby osoby, które mogły paść ofiarą oszusta powiadomili o tym fakcie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę