Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Karambol na „61”

Nocą, przez kilka godzin, utrudniony był przejazd drogą krajową nr 61 pomiędzy Łomża a Grajewem. Tuż po godzinie 22.00 w okolicach Kisielnicy doszło do karambolu, w którym zderzyło się aż pięć pojazdów. Na szczęście tylko jedna osoba trafiła do szpitala.

W karambolu uczestniczyły cztery tiry i jeden ciągnik rolniczy. Jak relacjonują strażacy jadącą w kierunku Grajewa kolumna samochodów ciężarowych w okolicach Kisielnicy na swej drodze napotkała jadący dużo wolniej niż one ciągnik rolniczy. Niestety kierowca pierwszej ciężarówki z konwoju nie zdołał jej zatrzymać i uderzył w tył przyczepy ciągniętej przez traktor.... Kolejni kierowcy jadących bardzo blisko siebie tirów, nie mieli szansy wyhamować i po kolei najeżdżali na tyły gwałtownie zatrzymujących się przed nimi ciężarówek.
Pogotowie ratunkowe, które wezwano na miejsce karambolu, do szpitala zabrało tylko kierowcę ciągnika rolniczego
Droga „61” była zablokowana przez ponad dwie godziny. Objazdy zorganizowano przez Piątnicę w kierunku na Białystok, a w kierunku przeciwnym przez Kolno.
200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pt, 10 października 2008 07:08
Data ostatniej edycji: pt, 10 października 2008 08:30:48

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę