Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Za mundurem panny sznurem...

Główne zdjęcie
Komendant Miejski Policji w Łomży mł.insp. Mirosław Rozumek z nowymi policjantkami i policjantami (fot. KMP Łomża)

Pięciu nowych funkcjonariuszy zatrudniono w Komendzie Miejskiej Policji w Łomży. Są młodzi, odważni i co ciekawe... w większości to kobiety. W tym tygodniu wszyscy ślubowali przed komendantem „wiernie służyć Narodowi (…) nawet z narażeniem życia”.

Nowi funkcjonariusze nim wezmą się za pilnowanie ładu i porządku w mieście będą musieli się doszkolić. Cała piątka została skierowana na kurs podstawowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Tam będą się kształcić w zakresie znajomości obowiązujących przepisów prawnych, procedur ich stosowania i działania zespołowego. Poznają też psychologiczne aspekty pracy policjanta oraz zasady etyki zawodowej.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę