Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 sierpnia 2022 napisz DONOS@

PO doradza...

Główne zdjęcie
Maciej Borysewicz

Przez ostatnie 10 miesięcy doradzał województwie podlaskiemu, a teraz zaczął doradzać marszałkowi województwa podlaskiego. Mowa o Macieju Borysewiczu, szefie łomżyńskich struktur Platformy Obywatelskiej, który zamienił pracę w gabinecie politycznym wojewody na pracę w gabinecie marszałka. Oba gabinety łączy partia...


Szef struktur samorządowych województwa podlaskiego czyli marszałek Jarosław Dworzański, któremu teraz doradza Borysewicz, tak jaki i szef administracji rządowej w województwie  - wojewoda Maciej Żywno, któremu jeszcze kilka dni temu doradzał Borysewicz, to działacze Platformy Obywatelskiej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę