Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pożar w Czaplicach

Na około 40 tys złotych zostały wstępnie oszacowane straty jakie poniósł rolnik z podomżyńskich Czaplic. Wczoraj po południ, w póki co niewyjaśnionych okolicznościach, zapaliła się należąca do niego murowana obora wypełniona pod sam dach belami słomy i siana.

 Z pożarem walczyło sześć zastępów zawodowej i ochotniczej straży pożarnej.  Poza dachem budynku i zgromadzonym wewnątrz sianem płomienie ognia strawiły także znajdujące się tam urządzenia i maszyny rolnicze m.in. rozrzutnik.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę