Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zabójstwo w szpitalu w Grajewie

Policjanci z Grajewa wyjaśniają okoliczności tragicznej śmierci 73-letniej pacjentki miejscowego szpitala przez innego - chorego na schizofrenię - pacjenta. Do zabójstwa doszło dzisiaj w nocy. Jak informują policjanci 35 latek wieczkiem od puszki konserw poderżnął gardło śpiącej 73-letniej pacjentce.

Z policyjnych ustaleń wynika, że będący na nocnym dyżurze pielęgniarze zauważyli 35-letniego, który wracając z łazienki wszedł do sali kobiet. Zaniepokojeni ruszyli za nim. Chwila, która minęła zanim do pomieszczenia wbiegli sanitariusze wystarczyła by mężczyzna przyniesionym przez siebie wieczkiem od puszki konserw poderżnął gardło śpiącej 73-letniej pacjentce.
Mimo szybkiej pomocy medycznej kobieta zmarła. Personel obezwładnił mężczyznę. Zatrzymany  chory na schizofrenię pacjent grajewskiego szpitala jeszcze nocą został przewieziony do Szpitala Psychiatrycznego w Choroszczy.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę