Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Gierowski już nie kontroluje Pepees-u?

Biznesmen Józef Hubert Gierowski, który przez ostatnie lata kontrolował największy pakiet akcji łomżyńskiego Pepees-u, już nie decyduje o przyszłości tej firmy. Jak podała spółka w komunikacie wpłynęło do niej oświadczenie pana Gierowskiego, informujące o tym że przestał on być podmiotem dominującym w stosunku do Midston Developments Limited z siedziba na Cyprze. To właśnie ta spółka posiada więcej niż co czwartą akcję Pepeesu.

Midston Developments Limited jest właścicielem ponad 23 mln z ogólnej puli 83 mln akcji łomżyńskiego Pepees-u, czyli 28,15%.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę