Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Jak za dawnych lat...

Wrzesień był kolejnym miesiącem spadku bezrobocia w Łomży. Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym PUP na koniec miesiąca wynosiła 3559 osób. To o 85 osób mniej niż na koniec sierpnia i o blisko 1300 mniej niż przed rokiem. Jak podkreślają pracownicy łomżyńskiego zatrudniaka tak mało bezrobotnych po raz ostatni było u nas w lipcu 1990 roku.

Stopa bezrobocia na obszarze działania dla PUP w Łomży na koniec września 2008 roku wyniosła 8,7%. Wskaźnik obliczono na podstawie danych GUS o liczbie czynnych zawodowo ogółem (41,0 tys. osób, w tym miasto Łomża 22,1 tys., Powiat Łomżyński 18,9 tys.) dla obszaru PUP w Łomży, aktualnych na koniec sierpnia 2008 roku. Dla miasta Łomży stopa bezrobocia wyniosła 10,0%, a dla Powiatu Łomżyńskiego – 7,2%.
Gro łomżyńskich bezrobotnych – blisko 60% ogółu to kobiety. Łącznie w rejestrach urzędu kobiet jest 2098, a 1345 z nich to mieszkanki Łomży.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę